Montaż Anten Ząbki Serwis Ustawianie Anten Satelitarnych i Naziemnych Ząbki

Ząbki to jedna z najważniejszych miejscowości powiatu wołomińskiego gdzie oferuję usługi montażu i ustawiania anten telewizyjnych. Specjalizuję się zarówno w instalacjach anten satelitarnych jak i anten do odbioru telewizji naziemnej DVB-T. Montuję zestawy NC+, Cyfrowego Polsatu a także pozostałych operatorów. Ustawiam anteny satelitarne i naziemne DVB-T a także zajmuje się serwisem i naprawą usterek w instalacjach anten telewizyjnych. Zapewniam bezpłatny dojazd do klienta, przystępne ceny i gwarancję na wykonane usługi.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 789 234 380 lub poprzez pocztę elektroniczną.

Montaż Anten Satelitarnych Ząbki, Ustawienie anteny Ząbki

Jeżeli mieszkasz w Ząbkach lub okolicach i potrzebujesz pomocy fachowca w dziedzinie anten satelitarnych lub naziemnych to nie mogłeś lepiej trafić.

Ceny Standardowych Usług

-montaż anteny naziemnej na dachu 130 zł
-ustawienie anteny naziemnej 100 zł
-ustawienie anteny satelitarnej 100 zł
-montaż anteny satelitarnej na balkonie 120 zł
-montaż anteny naziemnej na balkonie 120 zł
-sprawdzenie dostępności sygnału sat 50 zł
-montaż anteny satelitarnej na dachu 130 zł
-wysięgnik do anteny satelitarnej od 39 zł

Dojazd do klienta - ZAWSZE GRATIS 🙂

Przy montażu anteny ustawienie w cenie GRATIS!

Wykonuję również instalacje multiroom czyli takie, które pozwalają na niezależne oglądanie telewizji satelitarnej na dwóch lub więcej odbiornikach. Podłączam anteny zbiorcze w większych budynkach - jedna antena - wiele lokali a także specjalizuję się w montażu telewizorów na uchwytach ściennych.

Anteny Satelitarne Ząbki

Anteny Satelitarne Ząbki

Jeżeli mieszkasz w Ząbkach lub okolicach i kanały dostępne w ofercie telewizji naziemnej Ci nie wystarczają to warto rozważyć założenie telewizji satelitarnej.

Na stronach internetowych operatorów satelitarnych można wygodnie porównywać i konfigurować pakiety kanałów tak aby odpowiadały naszym zainteresowaniom a kwota abonamentu nie zrujnowała domowego budżetu.

Gdy już zdecydujesz się na konkretną ofertę i będziesz potrzebował fachowca do zamontowania i uruchomienia telewizji satelitarnej skontaktuj się ze mną a pomogę szybko i sprawnie zainstalować Twój zestaw satelitarny.

Montaż Anten NC+ Instalator Ząbki

Montaż Anten NC+ Instalator Ząbki

NC+ to jedna z dwóch największych platform w Polsce oferujących telewizję satelitarną. Jeżeli chcesz skorzystać z oferty NC+ to zestaw instalacyjny najlepiej zamówić na stronie operatora, można wtedy skorzystać z dodatkowych promocji i rabatów np antena za złotówkę, wiecej kanałów lub początkowy okres abonamentu bez opłat.

Chcesz mieć pewność przed podpisaniem umowy, że będziesz mógł odbierać telewizję NC+? Zamów u mnie usługę sprawdzenia dostępności sygnału satelitarnego w promocyjnej cenie 50zł.

W pudełku z zestawem instalacyjnym NC+ znajduje się antena satelitarna, konwerter i dekoder jednak aby wykonać kompletny montaż instalacji potrzebne są jeszcze elementy takie jak wysięgnik, kabel, złączki, kołki montażowe, które należy dobrać stosownie do warunków montażu. Skontaktuj się ze mną a zajme się wszystkim tak abyś nie musiał się martwić co kupić i jak wykonać montaż i ustawienie anteny NC+.

Montaż Anten Cyfrowego Polsatu Instalator Ząbki

Montaż Anten Cyfrowego Polsatu Instalator Ząbki

Jeśli jesteś użytkownikiem Cyfrowego Polsatu i potrzebujesz pomocy fachowca w zakresie montażu, ustawienia lub naprawy anteny satelitarnej to zapraszam do skorzystania z moich usług.

Oferuję również usługę sprawdzenia dostępności sygnału satelitarnego w promocyjnej cenie 50zł jeżeli chcesz przed podpisaniem umowy upewnić się, że będziesz mógł odbierać Cyfrowy Polsat.

Jeżeli dopiero planujesz kupić Cyfrowy Polsat najlepiej zrobić to przez internet stronie operatora gdzie można spotkać specjalne oferty i rabaty niedostępne przy zamówieniu usługi w salonie stacjonarnym.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 789 234 380 lub poprzez pocztę elektroniczną.

Anteny Naziemne DVB-T Ząbki

Anteny Naziemne DVB-T Ząbki

Telewizja naziemna DVB-T to obecnie najpopularniejszy sposób na odbieranie podstawowych kanałów. W tej chwili na kilku multipleksach dostępnych jest ponad 20 kanałów co jest ilością w zupełności wystarczającą dla mniej wymagających użytkowników.

W 2013 roku nastąpiła cyfryzacja, która podniosła standardy telewizji naziemnej - pojawiły się kanały HD, większa ilość kanałów, lepszy dźwięk jednak ta zmiana postawiła nowe wymagania instalacjom anten naziemnych.

Wśród szerokiej oferty anten naziemnych łatwo się pogubić dlatego jeżeli nie wiesz jaka antena będzie dla Ciebie najlepsza skontaktuj się ze mną a doradzę najlepsze rozwiązanie stosownie do lokalizacji i warunków terenowych.

Montaż Anten Naziemnych DVB-T Ząbki

Montaż Anten Naziemnych DVB-T Ząbki

Solidny montaż anteny naziemnej DVB-T to gwarancja dobrego odbioru telewizji przez lata. Antenę naziemną kierujemy na najbliższy nadajnik - w przypadku Ząbek będzie to Pałac Kultury w centrum Warszawy.

Lokalizacja anteny naziemnej ma kluczowe znaczenie, w skrócie - im wyżej tym lepiej. Najlepiej na dachu ale jeżeli nie ma takiej możliwości doradzę inne miejsce lub zaproponuję rozwiązanie z odpowiednim masztem antenowym.

Zapraszam do skorzystania z moich usług jeżeli chcesz aby instalacja antenowa służyła latami bez potrzeby serwisowania. Na wykonany montaż udzielam gwarancji.

Serwis i Ustawianie Anten Naziemnych DVB-T Ząbki

Serwis i Ustawianie Anten Naziemnych DVB-T Ząbki

Masz problem ze swoją anteną naziemną? Jakość odbieranego sygnału Cię nie satysfakcjonuje? Być może wystąpiła usterka lub trzeba wyregulować ustawienie anteny. Skontaktuj się ze mną a błyskawicznie usunę przyczynę awarii.

Ustawienie anteny naziemnej w Ząbkach w promocyjnej cenie 70zł.

Bezpłatny dojazd do klienta. Wykonuję serwis i naprawę każdej instalacji naziemnej, dodatkowo zawsze wystawiam gwarancję na wykonaną naprawę.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 789 234 380 lub poprzez pocztę elektroniczną.

Montaż Anten Satelitarnych Ząbki

Montaż Anten Satelitarnych Ząbki

Potrzebujesz wykonać montaż anteny satelitarnej w Ząbkach ale nie wiesz jak to zrobić? Zadzwoń i umów się a nie będziesz musiał się martwić jakie elementy kupić i jaki sposób montażu anteny będzie najlepszy.

Na montaż anteny satelitarnej daję roczną gwarancję oraz zapewniam bezpłatny dojazd do klienta w Ząbkach i okolicach a także elastyczne terminy.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu kompletny montaż anteny, który objęty jest roczną gwarancją wykonuję w nie więcej niż godzinę.

Jeżeli chcesz mieć pewność przed podpisaniem umowy, że w danym miejscu będziesz mógł odbierać Cyfrowy Polsat, NC+ lub sygnał innego operatora skontaktuj się ze mną a przyjadę i sprawdzę to miernikiem.

Ustawianie Anten Satelitarnych Ząbki

Ustawianie Anten Satelitarnych Ząbki

Dobre ustawienie anteny satelitarnej jest niezbędne aby móc cieszyć się odbiorem telewizji w wysokiej jakości niezależnie od warunków pogodowych.

Wymagane jest tu precyzyjne ustawienie dwóch kątów anteny: elewacji i azymutu. Ustawiając antenę satelitarną wykorzystuję profesjonalny miernik dzięki czemu ustawienie anteny jest najlepsze z możliwych.

Oprócz polskich platform takich jak Cyfrowy Polsat i NC+ ustawiam również satelity operatorów zagranicznych a także darmowe kanały niekodowane FTA.

Serwis Anten Satelitarnych Ząbki

Serwis Anten Satelitarnych Ząbki

Usterki w instalacjach satelitarnych mogą wynikać z powodu zewnętrznych czynników takich jak wiatr czy deszcz lub są poprostu skutkiem awarii samego sprzętu - wiadomo nic nie działa wiecznie.

Właściwa diagnoza serwisowa pozwala uniknąć zbędnych kosztów związanych z wymianą całej instalacji do odbioru telewizji satelitarnej - często okazuję się, że wystarczy tylko ustawić poprawnie rozregulowaną antenę lub wymienić konwerter albo kabel.

Dlatego jeśli masz jakiś problem ze swoją anteną satelitarną skontaktuj się ze mną a błyskawicznie zlokalizuję i usunę usterkę nie narażając Cię na zbędne koszty.

Montaż Anten Ząbki Serwis Ustawianie Anten Satelitarnych i Naziemnych Ząbki
4.6 (91.43%) 14 votes