Montaż Anten Wołomin Serwis Ustawianie Anten Satelitarnych DVB-T Wołomin

Szukasz fachowca od anten telewizyjnych w Wołominie lub okolicach? Dobrze trafiłeś! Zajmuję się antenami satelitarnymi oraz instalacjami do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T. Zakładam anteny Cyfrowego Polsatu, podłączam nowe zestawy NC+ a także naprawiam i ustawiam stare anteny. W przypadku telewizji naziemnej doradzam najlepsze rozwiązania aby instalacja działała latami niezależnie od pogody bez naprawiania. Gwarantuje atrakcyjne ceny i bezpłatny dojazd do klienta.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 789 234 380 lub poprzez pocztę elektroniczną.

Montaż Anten Satelitarnych Wołomin, Ustawienie anteny Wołomin

Poniżej przedstawione są ceny standardowych usług instalatorsko-serwisowych, bardziej skomplikowane prace podlegają wycenie indywidualnej.

Cennik Standardowych Usług

-ustawienie anteny satelitarnej 100 zł
-ustawienie anteny naziemnej 100 zł
-montaż anteny satelitarnej balkon 120 zł
-montaż anteny satelitarnej dach 130 zł
-montaż anteny DVB-T na dachu 130 zł
-montaż anteny naziemnej balkon 120 zł
-wysięgnik do anteny satelitarnej od 39 zł
-maszt do anteny naziemnej od 49 zł
-sprawdzenie dostępności sygnału 50 zł

Dojazd do klienta - ZAWSZE GRATIS 🙂

Przy montażu anteny ustawienie w cenie GRATIS!

Wykonuję również niestandardowe instalacje antenowe gdzie sygnał z anteny potrzebny jest w kilku pomieszczeniach - multiroom, podłaczam telewizyjne anteny zbiorcze na budynkach - jedna antena dla wielu lokali i inne według życzenia klienta.

Anteny Satelitarne Wołomin

Anteny Satelitarne Wołomin

Telewizja satelitarna to najlepszy wybór jeżeli nie masz dostępu do kablówki a chcesz mieć możliwość ogladania dziesiątek ciekawych kanałów telewizyjnych również w jakości HD.

Aby odbierać sygnał satelitarny potrzebna jest odpowiednia instalacja, w której główną rolę pełni specjalna antena tzw talerz ustawiona na odpowiedni nadajnik oraz dekoder.

Na rynku można spotkać wiele modeli anten satelitarnej oraz bogatą ofertę osprzętu instalacyjnego, który należy dobrać stosownie do zastosowania.

Nie wiesz co kupić i nie chcesz się martwić jak to podłączyć? Skontaktuj się ze mną a pomogę dobrać najlepszy sprzęt dla Ciebie.

Montaż Anten Cyfrowego Polsatu Instalator Wołomin

Montaż Anten Cyfrowego Polsatu Instalator Wołomin

Na rynku telewizji satelitarnej w Polsce królują dwie platformy. Jedną z nich jest Cyfrowy Polsat, który oferując swoje usługi już prawie 20 lat umożliwia dostęp do 192 kanałów polskojęzycznych w tym 90 w jakości HD.

Zestaw instalacyjny Cyfrowego Polsatu najlepiej zamówić online na stronie platformy zyskujemy wtedy możliwość skorzystania z ciekawych promocji takich jak antena za złotówkę, dodatkowe kanały itp.

Zamówiłeś Cyfrowy Polsat i potrzebujesz wsparcia fachowca w związku z montażem? W zestawie znajduje się antena satelitarna, dekoder oraz konwerter. Potrzebne są jeszcze elementy mocujące, złączki, kabel wysięgnik itp - skontaktuj sie ze mną a nie będziesz się musiał martwić co kupić i jak ustawić antenę.

Możliwość sprawdzenia dostępności sygnału Cyfrowego Polsatu przed podpisaniem umowy w cenie 50zł.

Montaż Anten NC+ Instalator Wołomin

Montaż Anten NC+ Instalator Wołomin

Drugą najważniejszą platformą satelitarną jest NC+, która powstała w 2013 roku z połączenia telewizji N oraz Cyfry+. Pozwala ona dostęp do 170 kanałów spośród których 95 jest w jakości HD.

Usługę oraz sprzęt zdecydowanie najkorzystniej zamówić jest przez internet na stronie operatora - dostępne są wtedy atrakcyjne promocje np antena za 1zł oraz łatwo konfigurowalny pakiet kanałów.

Jeżeli zdecydowałeś się na telewizję satelitarną NC+ to zapraszam do skorzystania z profesjonalnej usługi montażu i ustawienia. Gwarantuję krótki czas realizacji, dogodne terminy i atrakcyjne ceny a także roczną gwarancję na wykonaną usługę.

Chcesz przed podpisaniem umowy upewnić się, że będziesz mógł odbierać NC+? Zamów sprawdzenie sygnału SAT w cenie 50zł.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 789 234 380 lub poprzez pocztę elektroniczną.

Anteny Naziemne DVB-T Wołomin

Anteny Naziemne DVB-T Wołomin

W 2013 roku miała miejsce pełna cyfryzacja telewizji naziemnej w Polsce - tradycyjny sygnał analogowy został zastąpiony nowoczesnym cyfrowym standardem DVB-T MPEG-4.

Zmiana ta zaoferowała nowe możliwości w zakresie telewizji naziemnej - więcej kanałów w tym również HD, poprawienie jakości dzwięki i dodatkowe funkcje takie jak np. przewodnik po kanałach z programem TV.

Nowe możliwości oznaczają nowe wymagania i aby instalacja antenowa w pełni wykorzystywała nowy cyfrowy sygnał potrzebna jest odpowiednia antena i dobrej jakości osprzęt.

Jeżli chcesz odbierać bezproblemowo telewizję naziemną DVB-T ale nie wiesz jaka antena będzie najlepsza dla Twojej lokalizacji służę radą i chętnie pomogę z wyborem i montażem.

Montaż Anten Naziemnych DVB-T Wołomin

Montaż Anten Naziemnych DVB-T Wołomin

W przypadku montażu anteny DVB-T w Wołominie antenę kierujemy na najbliższy nadajnik znajdujący się na szczycie stołecznego Pałacu Kultury i Nauki.

Wybierając miejsce montażu anteny naziemnej kierujemy się zasadą - im wyżej tym lepiej. Dobrą lokalizacją jest najwyższy dostępny punkt budynku - najlepiej dach.

Jeżeli nie ma takiej możliwości doradzę inne miejsce np montaż na elewacji z zastosowaniem odpowiedniego masztu aby podnieść antenę ponad przeszkody terenowe utrudniające dotarcie sygnału z nadajnika.

Zamuję się kompleksowym montażem anten naziemnych. Biorąc pod uwagę warunki terenowe dobieram optymalną konfigurację sprzętową instalacji antenowej. Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu jestem w stanie zaproponować rozwiązanie na każdą kieszeń.

Serwis i Ustawianie Anten Naziemnych DVB-T Wołomin

Serwis i Ustawianie Anten Naziemnych DVB-T Wołomin

Gdy antena naziemna przestaje działać prawidłowo - znikła część kanałów, obraz się zrywa i pikselizuje wówczas proponuję zamówienie wizyty serwisowej, która pozwoli określić czy wystarczy wykonać prostą naprawę czy może wymienić antenę na nową.

Jeżeli Twoja antena naziemna tylko się rozstroiła ustawie ją prawidłowo w cenie 70zł. Pracuję z precyzyjnym miernikiem sygnału telewizyjnego DVB-T co pozwala szybko i dokładnie ustawić każdą antenę naziemną.

Błyskawiczne usuwanie usterek w instalacjach antenowych. Bezpłatny dojazd do klienta w Wołominie i okolicach.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 789 234 380 lub poprzez pocztę elektroniczną.

Montaż Anten Satelitarnych Wołomin

Montaż Anten Satelitarnych Wołomin

Wybierając miejsce na montaż anteny satelitarnej trzeba zapewnić jej widoczność południowej strony nieba - tylko w takim przypadku będzie możliwe odbieranie sygnału z nadajnika. Jeżeli nie jesteś pewny czy w punkcie, w którym chcesz zainstalować antenę nie będzie z tym problemu proponuję sprawdzenie tego miernikiem.

Kilkanaście lat w branży anten satelitarnych sprawia, że błyskawicznie jestem w stanie rozpoznać potrzeby klientów i dobrać rozwiązanie odpowiednie dla danego zastosowania.

Wykonuję montaż anten satelitarnych na balkonie, elewacji budynku, dachu używając profesjonalnych wysięgników i masztów w przystępnej cenie.

Ustawianie Anten Satelitarnych Wołomin

Ustawianie Anten Satelitarnych Wołomin

Inaczej niż w przypadku telewizji naziemnej nie da się ustawić anteny satelitarnej "na oko" kręcąc anteną aby złapać dobry sygnał. Precyzyjne ustawienie anteny na nadajnik jest kluczem do dobrego odbioru telewizji.

Przy antenie naziemnej ustawiamy tylko kierunek natomiast antena satelitarna wymaga skalibrowania kąta elewacji i azymutu. Wykorzystuję do tego celu profesjonalny miernik sygnału satelitarnego.

Ustawiam popularne platformy takie jak Cyfrowy Polsat, Orange, NC+ a także inne nietypowe satelity według życzenia klienta oraz bezpłatne kanały niekodowane FTA.

Serwis Anten Satelitarnych Wołomin

Serwis Anten Satelitarnych Wołomin

Czasem zdarza się, że antena satelitarna wskutek wichury lub innych czynników przestaje odbierać. Wówczas konieczne jest jej ponowne wyregulowanie aby cieszyć się dobrym odbiorem telewizji.

Skontaktuj się ze mną a błyskawicznie ustawie Twoją antenę satelitarną, usunę usterkę, wymienię uszkodzony element. Błyskawiczna diagnoza, gwarancja na wykonany serwis.

W ciągu kilkunastu lat pracy w branży antenowej mam na koncie tysiące naprawionych instalacji i tyle samo zadowolonych klientów.

Montaż Anten Wołomin Serwis Ustawianie Anten Satelitarnych DVB-T Wołomin
5 (99.23%) 26 votes