Montaż Anten Warszawa Włochy Serwis Ustawianie Anten Satelitarnych Włochy

Warszawa Włochy to jedna z głównych dzielnic lewobrzeżnego obszaru Warszawy gdzie świadczę usługi montażowo-serwisowe związane z antenami satelitarnymi i DVB-T.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 789 234 380 lub poprzez pocztę elektroniczną.

Ustawiam anteny Cyfrowego Polsatu, NC+, Orange a także zajmuje się montażem i naprawą anten naziemnych.

Bezpłatnie dojeżdzam do klientów a na wykonane usługi udzielam 12 miesięcznej gwarancji.

Montaż Anten Satelitarnych Warszawa Włochy, Ustawienie anteny Warszawa Włochy

Jeżeli mieszkasz w Warszawie Włochach np na osiedlu Raków, Nowe Włochy, Stare Włochy, Okęcie, Salomea, Paluch, Załuski lub Opacz Wielka i potrzebujesz specjalisty od anten TV to dobrze trafiłeś(aś)! 🙂

Cennik Anteny Satelitarne
-ustawienie anteny 100 zł
-uchwyt ścienny kątowy ocynk 29 zł
-montaż anteny satelitarnej balkon 120 zł
-montaż anteny satelitarnej dach 130 zł
-zbadanie dostępności sygnału sat 50 zł

Cennik Anteny Naziemne DVB-T
-ustawienie anteny naziemnej DVB-T 100 zł
-uchwyt masztowy rurowy ocynk od 49 zł
-montaż anteny naziemnej balkon 120 zł
-montaż anteny naziemnej dach 130 zł

Przy montażu anteny ustawienie w cenie GRATIS! Dojazd do klienta - ZAWSZE GRATIS 🙂

Realizuję również bardziej rozbudowane instalacje antenowe z podziałem sygnału antenowego multiswitchem na wiele pomieszczeń, podłączam i konfiguruję dekodery satelitarne w usłudze multiroom(niezależne oglądanie telewizji na kilku odbiornikach w ramach jednego abonamentu) a także anteny zbiorcze(jedna antena - wiele lokali, polecane dla budynków wielorodzinnych: kamienice, bloki itp.). Zajmuję się również instalacją internetu LTE Cyfrowego Polsatu a także montażem telewizorów na uchwytach ściennych i sufitowych.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 789 234 380 lub poprzez pocztę elektroniczną.

Anteny Satelitarne Warszawa Włochy

Anteny Satelitarne Warszawa Włochy

Jeżeli mieszkasz w Warszawie w dzielnicy Włochy i nie masz możliwości podłączenia kablówki a chcesz mieć dostęp do większej ilości kanałów niż oferuje telewizja naziemna to montaż anteny satelitarnej jest świetnym pomysłem.

Operatorzy polskich platform satelitarnych oferują prawie 200 kanałów w języku polskim, wśród których niemal połowa dostępna jest w jakości HD.

Rosnąca popularność i wojna cenowa między głównymi graczami na rynku polskiej telewizji satelitarnej spowodowały, że jest ona coraz tańsza i dostępna praktycznie dla każdego.

Montaż Anten Cyfrowego Polsatu Instalator Warszawa Włochy

Montaż Anten Cyfrowego Polsatu Instalator Warszawa Włochy

Rynek polskiej telewizji satelitarnych podzielony jest przez dwóch dużych graczy. Jednym z nich jest Cyfrowy Polsat, który oferując swoje usługi od 18 lat przekonał do siebie ponad 4,5 milionów abonentów a ich liczba stale rośnie.

Cyfrowy Polsat dzisiaj to nie tylko telewizja ale również internet LTE, telefon w sieci Plus i inne usługi w pakiecie SmartDOM, który pozwala uzysykiwać rabaty za połączone usługi (telewizja, internet, telefon, energię elektryczną, usługi bankowe).

Zestaw instalacyjny z anteną satelitarną Cyfrowego Polsatu najlepiej zamówić online na stronie internetowej platformy dostajemy wtedy możliwość skorzystania z ciekawych promocji takich jak antena za złotówkę, dodatkowe kanały itp.

Gdy już zamówisz telewizję satelitarną Cyfrowego Polsatu i będziesz potrzebował fachowca do zamontowania i ustawienia Twojej nowej anteny to skontaktuj się ze mną i skorzystaj z mojego wieloletniego doświadczenia. Bezpłatny dojazd do klienta. Montaż Cyfrowego Polsatu wykonany przeze mnie objęty jest gwarancją.

Montaż Anten NC+ Instalator Warszawa Włochy

Montaż Anten NC+ Instalator Warszawa Włochy

Platforma satelitarna NC+ powstała z połączenia Cyfry+ i Wizji TV w 2013 roku i od tego czasu zyskała zaufanie już ponad 2 milionów abonentów. Za jej pomocą możemy odbierać 171 kanałów w tym 95 w jakości HD. NC+ umożliwia również posiadanie telewizji satelitarnej bez abonamentu w usłudze Telewizja Na Karte.

Jeżeli chcesz zamówić telewizję NC+ najlepiej to zrobić na stronie operatora - zyskujesz wtedy możliwość skorzystania z atrakcyjnych promocji i rabatów, które dostępne są tylko online.

Kupiłeś zestaw NC+ i potrzebujesz pomocy montera? W pudełku znajdziesz dekoder, antenę satelitarną i konwerter. Potrzebne są jeszcze elementy montażowe typu uchwyt, wysięgnik a także kabel i złaczki do podłączenia. Skontaktuj sie ze mną a nie będziesz się musiał martwić co kupić - zakładam anteny NC+ od wielu lat i doskonale wiem jakie elementy użyć.

Nie jesteś pewny czy w miejscu gdzie chcesz mieć zamontowaną antenę będzie dostępny sygnał satelitarny NC+? W cenie 50zł oferuję sprawdzenie tego profesjonalnym miernikiem.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 789 234 380 lub poprzez pocztę elektroniczną.

Anteny Naziemne DVB-T Warszawa Włochy

Anteny Naziemne DVB-T Warszawa Włochy

Telewizja naziemna w Polsce jest oglądana przez 16 milionów odbiorców, z czego 12 milionów nie ma dostępu do innego źródła sygnału telewizyjnego.

Czasy kiedy w telewizji były dwa państwowe kanały bezpowrotnie minęły i dzisiaj po cyfrowej rewolucji i wprowadzeniu standardu DVB-T nadajniki naziemne przesyłają do nas 27 kanałów + programy regionalne a będzie ich więcej wraz z sukcesywnym uruchamianiem kolejnych multipleksów.

Jednak aby w pełni cieszyć się cyfrową telewizją potrzebna jest dobrze zamontowana i ustawiona antena naziemna DVB-T. Na rynku dostępnych jest wiele modeli różniących się zastosowaniem, konstrukcją i ceną.

Jeżeli nie wiesz jaka antena naziemna będzie najlepsza w Twojej lokalizacji i warunkach terenowych skontaktuj się ze mną a pomogę wybrać najlepsze rozwiązanie.

Montaż Anten Naziemnych DVB-T Warszawa Włochy

Montaż Anten Naziemnych DVB-T Warszawa Włochy

Montaż anteny naziemnej DVB-T musi być zrealizowany w taki sposób aby mogła ona patrzeć w kierunku najbliższego nadajnika bez większych przeszkód terenowych. W przypadku Warszawy Włoch antenę należy skierować w stronę Pałacu Kultury i Nauki gdyż tam znajduje się nadajnik telewizji naziemnej.

Im wyżej będzie wykonany montaż anteny naziemnej DVB-T tym lepiej, najlepiej na dachu budynku wtedy za pomocą odpowiedniej anteny kierunkowej odbieramy dobry stabilny sygnał telewizyjny bez zakłóceń.

Jeżeli montaż anteny naziemnej na dachu jest niemożliwy wówczas proponuję inne miejsce np na balkonie lub elewacji budynku z użyciem odpowiedniego wysięgnika lub masztu.

Serwis i Ustawianie Anten Naziemnych DVB-T Warszawa Włochy

Serwis i Ustawianie Anten Naziemnych DVB-T Warszawa Włochy

Serwis anten naziemnych DVB-T może być potrzebny w przypadku awarii, które w przypadku instalacji do odbioru telewizji zdarzają się tak samo często jak w przypadku innych urządzeń. Szczególnie narażone są starsze anteny, które latami wystawione są na działanie czynników atmosferycznych takich jak deszcz, wiatr, śnieg a nawet uderzenie pioruna.

Wykonuję serwis anten naziemnych DVB-T błyskawicznie diagnozując i usuwając usterki uniemożliwiające satysfakcjonujący odbiór kanałów telewizyjnych. Wymieniam uszkodzone elementy takie jak: przerwane kable, zardzewiałe uchwyty, popsute złączki, wyrobione mocowanie itp.

W skrajnych przypadkach jeżeli to konieczne proponuję wymianę starej popsutej anteny na nową nowoczesną szerokopasmową antenę kierunkową przystosowaną do wymagań nowej cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T i wykonanej z aluminium co czyni ją odporną na rdzę i warunki atmosferyczne.

Jeżeli antena tylko rozregulowała się to wykonam precyzyjne ustawienie anteny naziemnej DVB-T z użyciem profesjonalnego miernika w cenie 70zł.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 789 234 380 lub poprzez pocztę elektroniczną.

Montaż Anten Satelitarnych Warszawa Włochy

Montaż Anten Satelitarnych Warszawa Włochy

Dobrze wykonany montaż anteny satelitarnej gwarantuje prawidłowy odbiór telewizji przed długie lata bez potrzeby wykonywania napraw i poprawek.

Antena satelitarna musi być zamontowana w takim miejscu i w taki sposób aby mogła być skierowana na południową stronę nieba gdyż tylko wtedy będzie można ją "wycelować" w nadajnik i precyzyjnie ustawić.

W branży instalacji telewizyjnych pracuję już kilkanaście lat i dzięki temu zdobyłem niezbędne doświadczenie aby montaż anten satelitarnych wykonywać solidnie, szybko i sprawnie w przystępnej cenie.

Wykonuję montaż anten satelitarnych na dachu budynku, elewacji, balkonie, kominie, na wolnostojących stojakach i w innych miejscach w zależności od zastosowania i potrzeb klienta.

Ustawianie Anten Satelitarnych Warszawa Włochy

Ustawianie Anten Satelitarnych Warszawa Włochy

Ustawiam anteny satelitarne do odbioru telewizji wszystkich operatorów polskich Cyfrowy Polsat, NC+, Orange na satelię Hot Bird oraz zagraniczne np na satelitę Astra.

Samodzielne ustawienie talerza sat jest kłopotliwe (wymaga prawidłowego ustawienia dwóch kątów) dlatego lepiej wezwać fachowca. Pracuję z profesjonalnym miernikiem sygnału sat dzięki czemu ustawienie anteny satelitarnej jest dokładne i precyzyjne.

Wykonuję ustawienie anteny satelitarnej w cenie 70zł z bezpłatnym dojazdem do klienta na terenie Warszawy Włoch i okolic.

Serwis Anten Satelitarnych Warszawa Włochy

Serwis Anten Satelitarnych Warszawa Włochy

Masz problem z telewizją Cyfrowego Polsatu lub NC+? Zniknęły kanały na dekoderze? Skontaktuj się ze mną i zamów serwis anteny satelitarnej a przyjadę i błyskawicznie naprawię Twoją instalację do odbioru telewizji.

Anteny satelitarne najczęściej rozregulowują się wskutek burz i wichur i w takim przypadku wystarczy tylko ponownie ustawić antenę ale zdarzają się również poważniejsze awarie, które wymagają wymiany uszkodzonych elementów instalacji takich jak np konwerera, przewodu antenowego itp.

Mam kilkanaście lat doświadczenia w serwisie anten satelitarnych dlatego jeżeli masz kłopot ze swoją anteną to skontaktuj się ze mną aby uniknąć zbędnych kosztów i szybko pozbyć się usterki. Bezpłatny dojazd do klienta, gwarancja na wykonaną naprawę anteny satelitarnej.

Montaż Telewizora Na Ścianie Warszawa Włochy

Montaż Telewizora Na Uchwycie Ściennym Warszawa Włochy

Montaż telewizora na ścianie w dobie urządzeń z płaskim i cienki ekranem staje się powoli standardem. Jest to rozwiązaie praktyczne i eleganckie polecane zarówno dla tradycyjnych jak i nowoczesnych wnętrz.

Pozwala oszczędzić cenne miejsce w pomieszczeniu a jednocześnie chroni telewizor przed przypadkowym przewróceniem i uszkodzeniem np przez dzieci lub zwierzęta domowe.

Jeśli chcesz zawiesić telewizor na ścianie to skorzystaj z mojego wieloletniego doświadczenia w tym zakresie. Dobiorę najlepszy uchwyt dla Twojego telewizora i zastosuję najlepsze elementy mocujące tak aby montaż wykonany był solidnie i trwale.

Usługa montażu telewizora jak i uchwyt objęte są gwarancją. Ofertę adresuję zarówno do klientów indywidualnych jak również dla firm, barów, lokali usługowych i instytucji.

Montaż Anten Warszawa Włochy Serwis Ustawianie Anten Satelitarnych Włochy
4.7 (93.33%) 12 votes