Montaż anten Wesoła serwis ustawianie anten Warszawa Wesoła Stara Miłosna

Zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 789 234 380 lub poprzez pocztę elektroniczną.

Wesoła ze Starą Miłosną położona w prawobrzeżnej Warszawie to jedna z ważniejszych dzielnic stolicy gdzie dostarczam usługi montażowo-serwisowe związane z antenami telewizyjnymi. Zajmuję się telewizją satelitarną Cyfrowego Polsatu, NC+, Orange a także antenami DVB-T do odbioru z nadajników naziemnych. Zakładam nowe anteny satelitarne i naziemne a także serwisuję i ustawiam już istniejące instalacje.

Profesjonalizm, gwarancja na wykonane usługi i bezpłatny dojazd do klienta to atuty, które wyróżniają mnie na tle konkurencji.

Montaż Anten Satelitarnych Warszawa Wesoła, Ustawienie anteny Warszawa Wesoła

Jeżeli mieszkasz w Wesołej, Starej Miłosnej i potrzebujesz fachowca od anten telewizyjnych to dobrze trafiłeś!

Wybrane Pozycje Cennika

-ustawienie anteny naziemnej DVB-T 100 zł
-ustawienie anteny satelitarnej NC+ 100 zł
-ustawienie anteny Cyfrowego Polsatu 100 zł
-montaż anteny satelitarnej na dachu 130 zł
-instalacja anteny satelitarnej balkon 120 zł
-montaż anteny naziemnej DVB-T na dachu 130 zł
-instalacja anteny naziemnej DVB-T balkon 120 zł
-sprawdzenie dostępności sygnału satelitarnego 50 zł
-wspornik do anteny naziemnej od 29 zł
-wysięgnik do anteny satelitarnej od 39 zł
-maszt do anteny naziemnej od 49 zł

Dojazd do klienta - ZAWSZE GRATIS 🙂

Przy montażu anteny ustawienie w cenie GRATIS!

Realizuję również instalacje multiroom gdzie możliwe jest niezależne oglądanie telewizji na kilku odbiornikach a także instalacje z antena zbiorczą(jedna antena - wiele lokali) w blokach, kamienicach i innych budynkach. Świadczę również inne usługi RTV np montaż telewizora na uchwycie ściennym, instalacja internetu LTE Cyfrowego Polsatu i inne.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 789 234 380 lub poprzez pocztę elektroniczną.

Anteny Satelitarne Warszawa Wesoła

Anteny Satelitarne Warszawa Wesoła

Telewizja satelitarna to dobra alternatywa dla TV nadawanej drogą naziemną. Większa ilość kanałów i dostępność w każdym miejscu sprawia, że zdobyła dużą popularność a dzięki coraz tańszym abonamentom praktycznie każdy może sobie na nią pozwolić.

Jeżeli mieszkasz w Warszawie Wesołej np w Starej Miłosnej i nie masz dostępu do kablówki a chcesz odbierać większą ilość kanałów niż oferuje TV naziemna to skontaktuj się ze mną a pomogę w założeniu telewizji satelitarnej.

Wybóru najlepiej dokonać spośród 3 największych operatorów: Cyfrowego Polsatu, NC+ lub Orange (polecany jeżeli masz już neostradę - wtedy możesz tanio dołożyć do abonamentu telewizję satelitarną).

Montaż Anten Cyfrowego Polsatu Instalator Warszawa Wesoła

Montaż Anten Cyfrowego Polsatu Instalator Warszawa Wesoła

Cyfrowy Polsat z pięcioma milionami abonentów jest największą platformą telewizji satelitarnej w Polsce. Najtańszy pakiet rodzinny jest dostępny już od 19,99 zł miesięcznie i zawiera 86 kanałów w tym 28 HD.

Telewizję satelitarną Cyfrowego Polsatu najkorzystniej jest zamówić na stronie internetowej platformy. Możemy wtedy skorzystać z dodatkowych promocji i bonusów.

Gdy już zamówisz zestaw instalacyjny Cyfrowego Polsatu i będziesz potrzebować pomocy z zamontowaniem i ustawieniem anteny skontaktuj się ze mną a szybko i sprawnie wykonam dla Ciebie montaż z roczną gwarancją.

W cenie 50zł oferuję usługę sprawdzenia dostępności sygnału satelitarnego Cyfrowego Polsatu jeżeli chcesz upewnić się przed podpisaniem umowy abonamentowej, że w miejscu w którym chcesz zamontować antenę sygnał satelitarny dociera bez przeszkód.

Montaż Anten NC+ Instalator Warszawa Wesoła

Montaż Anten NC+ Instalator Warszawa Wesoła

NC+ jest drugą największą platformą telewizji satelitarnej w naszym kraju. Powstała w 2013r z połączenia dobrze znanej na polskim rynku Cyfry+ i telewizji N. 170 polskich kanałów w tym 95HD sprawia, że jest ciekawą alternatywą dla propozycji Cyfrowego Polsatu.

Aby zamówić zestaw z dekoderem i anteną satelitarną do odbioru NC+ najlepiej wejść na stronę www platformy i wybierać interesujący nas pakiet. Warto zrobić to online gdyż dostępne są wtedy atrakcyjne promocje i gratisy.

NC+ oferuje również alternatywę dla abonamentu - telewizję satelitarną na kartę gdzie przedpłacamy wybrany okres i pakiet telewizji podobnie jak telefony prepaid na kartę bez podpisywania umowy abonamentowej.

Jeżeli potrzebujesz montera do podłączenia i ustawienia Twojej nowej anteny NC+ lub naprawy i wyregulowania starej zadzwoń i skorzystaj z mojego wieloletniego doświadczenia.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 789 234 380 lub poprzez pocztę elektroniczną.

Anteny Naziemne DVB-T Warszawa Wesoła

Anteny Naziemne DVB-T Warszawa Wesoła

Telewizja naziemna DVB-T jest dobrym rozwiązaniem jeśli nie jesteśmy wymagającymi widzami i wystarczą nam do oglądania podstawowe kanały. Dzięki cyfryzacji w 2013 roku jest ich w tej chwili aż 27 nie licząc stacji regionalnych.

Wprowadzenie nowego cyfrowego standardu nadawania DVB-T MPEG-4 spowodowało wiele korzyści, więcej kanałów, nowe funkcje ale również nowe wymagania dla instalacji antenowych.

Jeżeli potrzebujesz solidnej instalacji antenowej do odbioru telewizji naziemnej DVB-T w przystępnej cenie to zdaj się na mnie. Bazując na wieloletnim doświadczeniu wybiorę najlepsze rozwiązanie dla Twojej lokalizacji.

Montaż Anten Naziemnych DVB-T Warszawa Wesoła

Montaż Anten Naziemnych DVB-T Warszawa Wesoła

W przypadku Warszawy Wesołej antenę naziemną DVB-T należy zamontować tak aby bez większych przeszkód terenowych mogła być skierowana na nadajnik znajdujący się na szczycie Pałacu Kultury i Nauki w centrum miasta.

Im wyżej zamontujemy antenę naziemną DVB-T tym lepiej, najlepszą opcją jest montaż anteny naziemnej na dachu ale jeżeli nie mamy takiej możliwości proponuję inne miejsce z użyciem odpowiedniego wysięgnika i masztu.

Solidny montaż anteny naziemnej DVB-T w oparciu o dobrej jakości elementy mocujące jest kluczem aby instalacja do odbioru telewizji naziemnej służyła długie lata bez potrzeby częstego wchodzenia na dach w celu naprawy lub regulacji ustawienia.

Serwis i Ustawianie Anten Naziemnych DVB-T Warszawa Wesoła

Serwis i Ustawianie Anten Naziemnych DVB-T Warszawa Wesoła

Jeżeli Twoja antena naziemna DVB-T przestała działać prawidłowo wówczas niezbędne jest wezwanie fachowego serwisu antenowego. Zajmuję się telewizją naziemną już kilkanaście lat i dobrze wiem kiedy wystarczy wymienić złączkę na kablu a kiedy do wymiany jest cała antena.

Sprawnie i szybko diagnozuję usterki w instalacjach anten naziemnych. Jeżeli chcesz oszczędzić czas i pieniądze zadzwoń do mnie a błyskawicznie naprawię Twoją antenę telewizyjną.

Być może nic się nie popsuło tylko antena rozstroiła się i wymaga poprawnego ustawienia - wyreguluję ją w cenie 70zł za pomocą profesjonalnego miernika sygnału DVB-T. Bezpłatny dojazd do klienta w Warszawie w dzielnicy Wesoła i okolicy.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 789 234 380 lub poprzez pocztę elektroniczną.

Montaż Anten Satelitarnych Warszawa Wesoła

Montaż Anten Satelitarnych Warszawa Wesoła

Kupiłeś już antene satelitarną i chcesz ją zamontować ale nie wiesz jak się za to zabrać? Służę pomocą i doświadczeniem! Zadzwoń i umów się na montaż anteny satelitarnej.

Wykonuję montaż anteny satelitarnej na dachu, kominie, elewacji budynku, balkonie stosując wysokiej jakości ocynkowane elementy mocujące po to aby instalacja telewizyjna służyła długie lata i nie straszne jej były wichury i burze.

Na wykonany montaż anteny satelitarnej udzielam 12 miesięcznej gwarancji, dodatkowo dojazd do klienta w Warszawie Wesołej, Starej Miłosnej i okolicach jest bezpłatny.

Ustawianie Anten Satelitarnych Warszawa Wesoła

Ustawianie Anten Satelitarnych Warszawa Wesoła

Ustawiam anteny satelitarne Cyfrowego Polsatu, NC+, Orange na popularne nadajniki Hotbird i Astra a także inne platformy zagraniczne oraz bezpłatne kanały niekodowane FTA.

Samodzielne ustawienie anteny satelitarnej jest kłopotliwe gdyż trzeba nastawić precyzyjnie nie tylko kierunek ale również dwa kąty: elewacji i azymutu z wysoką dokładnością.

W swojej pracy podczas ustawiania anten satelitarnych stosuję profesjonalny miernik sygnału SAT, za pomocą którego mogę dokonać bardzo dokładnej kalibracji anteny tak aby odbiór telewizji był stabilny niezależnie od warunków atmosferycznych.

Serwis Anten Satelitarnych Warszawa Wesoła

Serwis Anten Satelitarnych Warszawa Wesoła

Czasami zdarza się, że antena satelitarna przestaje prawidłowo odbierać sygnał telewizyjny i nie możliwe staję się oglądanie naszych ulubionych kanałów. Szczególnie podczas burz i wichur talerz satelitarny narażony jest na rozregulowanie.

Wieloletnia praktyka podczas serwisu anten satelitarnych nauczyła mnie, że nie zawsze przyczyną kłopotów jest jakaś poważna usterka - czasami wystarczy poprostu ustawić ponownie rozstrojoną antenę.

W takim przypadku proponuję ustawienie anteny satelitarnej w cenie 70 zł z bezpłatnym dojazdem do klienta.

Montaż Telewizora Na Ścianie Warszawa Wesoła

Montaż Telewizora Na Uchwycie Ściennym Warszawa Wesoła

Montaż telewizora na uchwycie ściennym jest dobrą alternatywą dla postawienia go na szafce RTV lub komodzie. Pozwala zaoszczędzić cenne miejsce i zabezpiecza przed przypadkowym przewróceniem a w konsekwencji uszkodzeniem przez dzieci.

Jeśli chcesz zawiesić telewizor na ścianie to skorzystaj z mojej ponad 10 letniej praktyki w tym temacie. Dopasuję odpowiedni uchwyt dla Twojego telewizora i użuję najlepszych elementów mocujących tak aby montaż wykonany był solidnie i fachowo.

Wystawiam gwarancję na wykonany montaż telewizora a zasotoswany uchwyt posiada dodatkowo gwarancję producenta. Oferta dla osób prywatnych, barów, knajp, restauracji i instytucji.

Montaż anten Wesoła serwis ustawianie anten Warszawa Wesoła Stara Miłosna
4.4 (88%) 10 votes