Montaż Anten Warszawa Ursus Serwis Ustawianie Anten Satelitarnych i DVB-T

Zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 789 234 380 lub poprzez pocztę elektroniczną.

Usługi montażowo-serwisowe w zakresie instalacji telewizyjnych dostarczamy również w dzielnicy Ursus położonej w zachodniej części Warszawy. Zajmujemy się antenami satelitarnymi Cyfrowego Polsatu, NC+, Orange i instalacjami do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T.

Wystawiam faktury VAT oraz gwarancję na wykonane usługi oraz zapewniam szybki i bezpłatny dojazd do klienta.

Montaż Anten Satelitarnych Warszawa Ursus, Ustawienie anteny Warszawa Ursus

Jeżeli mieszkasz w Warszawie w dzielnicy Ursus np. na Niedźwiadku, Skoroszach, Szamotach, Czechowicach lub Gołąbkach i potrzebujesz pomocy specjalisty od anten telewizyjnych to dobrze trafiłeś!

Ceny standardowej regulacji anten TV
-ustawienie anteny TV naziemnej DVB-T 100 zł
-ustawienie anteny Cyfrowego Polsatu 100 zł
-ustawienie anteny satelitarnej NC+ 100 zł

Ceny standardowego montażu anten TV
-montaż anteny TV naziemnej DVB-T balkon 120 zł
-montaż anteny TV naziemnej DVB-T dach 130 zł
-montaż anteny satelitarnej na balkonie 120 zł
-montaż anteny satelitarnej na dachu 130 zł

Cennik - inne usługi RTV
-sprawdzenie dostępności sygnału satelitarnego 50 zł
-montaż telewizora na uchwycie ściennym - od 99 zł

Promocja
Przy montażu anteny ustawienie w cenie GRATIS!
Dojazd do klienta na Ursusie - GRATIS! 🙂

Zajmuję się również większymi instalacjami telewizyjnymi: instalacja telewizyjna gdzie pracuje kilka anten, multiroom Cyfrowy Polsat i NC+, instalacje anten zbiorczych i inne usługi antenowe i RTV w zależności od potrzeb klienta.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 789 234 380 lub poprzez pocztę elektroniczną.

Anteny Satelitarne Warszawa Ursus

Anteny Satelitarne Warszawa Ursus

Upowszechnienie się telewizji satelitarnej i coraz niższe ceny abonamentów sprawiły, że telewizja satelitarna nie jest już dziś luksusem i jest dostępna dla każdego.

W zależności od naszych zainteresowań i zasobności portfela możemy dobrać odpowiedni pakiet kanałów.

Aby móc odbierać telewizję satelitarną potrzebujesz odpowiedniej anteny i tunera satelitarnego. Sprzęt ten możesz zamówić u wybranego operatora platformy satelitarnej lub jeśli chcesz rozwiązanie uszyte na miarę swoich potrzeb możesz skorzystać z mojej oferty. Skontaktuj się ze mną a pomogę wybrać najlepsze rozwiązanie.

Montaż Anten Cyfrowego Polsatu Instalator Warszawa Ursus

Montaż Anten Cyfrowego Polsatu Instalator Warszawa Ursus

Największym dostawcą telewizji satelitarnej w Polsce jest Cyfrowy Polsat - dostarcza sygnał do prawie 5 milionów mieszkań.

Aby móc skorzystać z jego oferty programowej wystarczy zamówić zestaw instalacyjny na stronie internetowej gdzie za zakup online otrzymamy dodatkowe bonusy np tańszy abonament, dodatkowe kanały w naszym pakiecie lub antenę za symboliczną złotówkę.

Jeżeli zdecydowałeś się skorzystać z oferty Cyfrowego Polsatu i potrzebujesz fachowego zainstalowania anteny satelitarnej i podłączenia dekodera to zapraszam do skorzystania z moich usług.

Montaż Anten NC+ Instalator Warszawa Ursus

Montaż Anten NC+ Instalator Warszawa Ursus

Konkurencją wyżej wymienionej platformy jest NC+, który zdobył zaufanie prawie dwóch milionów klientów i stara się wyrastać na platformę prestiżową dla bardziej wymagających użytkowników.

Aby stać się abonentem NC+ wystarczy zamówić na stronie internetowej operatora zestaw instalacyjny składający się z anteny satelitarnej i tunera.

Przy internetowym zamówieniu możemy skorzystać z atrakcyjnych promocji dostępnych tylko online takich jak np antena za 1zł, dodatkowe kanały, kilka pierwszych miesięcy abonamentu gratis.

Masz już zestaw instalacyjny NC+ ale nie wiesz jak zamontować i ustawić antenę? Oprócz elementów dostarczonych przez operatora potrzebne są jeszcze elementy mocujące, kabel oraz złączki. Zadzwoń i umów się na montaż a nie będziesz się musiał martwić co kupić - instaluję anteny NC+ na codzień i mam w ofercie niezbędny osprzęt.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 789 234 380 lub poprzez pocztę elektroniczną.

Anteny Naziemne DVB-T Warszawa Ursus

Anteny Naziemne DVB-T Warszawa Ursus

Telewizja naziemna w Polsce przeszła kilka lat temu małą rewolucję i zamieniono stary analogowy system nadawania na nowoczesny sygnał cyfrowy DVB-T MPEG-4.

Dzięki temu dostępne jest dziś 27 kanałów w wysokiej jakości i będą dodawane kolejne w nowych multipleksach.

Jeżeli mieszkasz w dzielnicy Ursus i chciałbyś oglądać nową telewizję naziemną DVB-T odbierając sygnał wysokiej jakości niezależnie od warunków atmosferycznych skontaktuj się ze mną a pomogę wybrać dla Ciebie najlepszą antenę.

Montaż Anten Naziemnych DVB-T Warszawa Ursus

Montaż Anten Naziemnych DVB-T Warszawa Ursus

Pierwszym krokiem na drodze do montażu anteny naziemnej powinno być przemyślenie miejsca instalacji - im wyżej tym korzystniej, najlepiej gdyby udało się przeprowadzić instalację na dachu budynku ale jeśli jest to niemożliwe to trzeba zdecydować się na inne miejsce np elewację budynku i zastosowac odpowiedni uchwyt lub wysięgnik.

Jeżeli chciałbyś aby montaż anteny naziemnej DVB-T w Twojej instalacji został wykonany profesjonalnie to zapraszam do skorzystania z moich usług.

Posiadam szeroki asortyment elementów mocujących do anten naziemnych i wieloletnie doświadczenie a na wykonaną instalację udzielam pisemnej gwarancji.

Serwis i Ustawianie Anten Naziemnych DVB-T Warszawa Ursus

Serwis i Ustawianie Anten Naziemnych DVB-T Warszawa Ursus

Zajmuję się również naprawą i modernizacją instalacji do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T na terenie warszawskiej dzielnicy Ursus i okolicach.

Posiadam niezbędny sprzęt i doświadczenie przydatne w szybkim lokalizowaniu i usuwaniu usterek a także profesjonalny miernik sygnału DVB-T.

Jeżeli masz awarię w odbiorze TV i potrzebujesz serwisu anteny naziemnej lub fachowego ustawienia zadzwoń lub napisz do mnie i umów się na rozwiązanie tego problemu.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 789 234 380 lub poprzez pocztę elektroniczną.

Montaż Anten Satelitarnych Warszawa Ursus

Montaż Anten Satelitarnych Warszawa Ursus

Solidny montaż anteny satelitarnej gwarantuje dobry odbiór sygnału i odporność na działanie wiatru, który w skrajnych przypadkach może powodować rozregulowanie instalacji.

Aby uniknąć takich sytuacji należy wybrać odpowiedni uchwyt lub wysięgnik i elementy mocujące stosowne do podłoża, do którego będzie przytwierdzony.

Montażem anten satelitarnych zajmuje się od kilkunastu lat i bazując na moim doświadczeniu jestem w stanie wykonać instalację, która podziała wiele lat bez potrzeby serwisu i modernizacji.

Ustawianie Anten Satelitarnych Warszawa Ursus

Ustawianie Anten Satelitarnych Warszawa Ursus

Dokładne ustawienie anteny satelitarnej jest konieczne do poprawnego odbioru programów. Inaczej niż w przypadku anteny DVB-T talerza satelitarnego nie da się ustawić metodą prób i błędów - kręcąc anteną aż do pojawienia się sygnału.

Wymagane jest tu precyzyjne skalibrowanie dwóch położeń ustawienia anteny: kąta elewacji i kąta azymutu. Ustawiam anteny satelitarne z pomocą profesjonalnego miernika sygnału telewizyjnego dzięki temu mam pewność, że siła i jakość odbieranego sygnału jest najlepsza z możliwych.

Oprócz standardowych platform takich jak Cyfrowy Polsat, NC+ i Orange ustawiam również darmowe kanały niekodowane FTA i satelity nietypowe. Promocja: ustawienie anteny satelitarnej na Ursusie- 70zł.

Serwis Anten Satelitarnych Warszawa Ursus

Serwis Anten Satelitarnych Warszawa Ursus

Gdy twoja antena satelitarna nie działa tak, jak powinna, skontaktuj się ze mną, szybko pomogę ją naprawić i przywrócić do prawidłowego działania.

Ekspresowo lokalizuję przyczyny awarii w sprzęcie satelitarnym. Mam odopowiedni sprzęt pomiarowy i diagnostyczny, który szybko pomaga znaleźć każdą możliwą usterkę uniemożliwiającą poprawny odbiór sygnału. Jeżeli antena tylko rozregulowała się wskutek wichury ustawię ją ponownie w cenie 70zł.

Moja firma cieszy się pozytywnymi opiniami zgromadzonymi na przestrzeni kilkunastu lat od wielu usatysfakcjonowanych klientów również z dzielnicy Ursus, którzy często wracają zamawiając nowe usługi i polecają nas swoim znajomym.

Montaż Telewizora na ścianie Warszawa Ursus

Montaż Telewizora Na Uchwycie Ściennym Warszawa Ursus

Najlepszym rozwiązaniem dla nowoczesnego telewizora z dużym płaskim ekranem jest zamontowanie go do ściany na specjalnym przeznaczonym do tego uchwycie.

W porównaniu do tradycyjnego postawieniu go na stoliku lub komodzie taki sposób instalacji urządzenia niesie ze sobą wiele zalet. Telewizor jest zabezpieczony przed przewróceniem przez dzieci lub zwierzęta i zyskujemy możliwość ustawienia kąta patrzenia jeżeli zdecydujemy się na mocowanie regulowane.

Posiadam szeroki asortyment uchwytów do telewizorów zarówno statycznych płaskich jak i regulowanych dla każdego modelu odbiornika.

Oferowane przeze mnie rozwiązania i sama usługa montażu objęte są gwarancją. Bezpłatny dojazd do klienta w dzielnicy Warszawa Ursus

Montaż Anten Warszawa Ursus Serwis Ustawianie Anten Satelitarnych i DVB-T
4.6 (92%) 15 votes