Montaż Anten Warszawa Ochota Serwis Ustawianie Anten Satelitarnych i DVB-T

Zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 789 234 380 lub poprzez pocztę elektroniczną.

Ochota to istotna dzielnica lewobrzeżnej częsci Warszawy gdzie wykonuję usługi instalacyjno-serwisowe związane z montażem i naprawą anten telewizyjnych zarówno satelitarnych jak i naziemnych DVB-T. W zakresie mojej oferty są wszystkie dostępne w Polsce platformy telewizyjne: Cyfrowy Polsat, NC+, Orange, Telewizja Na Karte i inne również zagraniczne.

Wykonane usługi objęte są gwarancją a sprzęt, który instaluję posiada gwarancję producenta. Bezpłatny dojazd do klienta.

Montaż Anten Satelitarnych Warszawa Ochota, Ustawienie anteny Warszawa Ochota

Jeżeli mieszkasz na Starej Ochocie, Filtrach, Szczęśliwicach lub Rakowcu i potrzebujesz dobrego fachowca od telewizyjnych anten satelitarnych lub naziemnych to jesteś w dobrym miejscu!

Skrócony Cennik

-montaż anteny naziemnej DVB-T balkon 120 zł
-montaż anteny naziemnej DVB-T na dachu 130 zł
-regulacja anteny naziemnej DVB-T 70 zł
-maszt do anteny naziemnej od 49 zł
-ustawienie anteny satelitarnej Cyfrowego Polsatu 100 zł
-ustawienie anteny satelitarnej NC+ 100 zł
-wspornik do anteny satelitarnej od 39 zł
-zbadanie dostępności sygnału SAT 50 zł
-montaż anteny satelitarnej balkon 120 zł
-montaż anteny satelitarnej dach 130 zł

Dojazd do klienta - ZAWSZE GRATIS 🙂
Przy montażu anteny ustawienie w cenie GRATIS!

Inne usługi wykonywane w ramach instalacji antenowych: podłączenie multiroom(jedna antena i abonament - niezależne oglądanie na dwóch i więcej odbiornikach), anteny zbiorcze(jedna antena - wiele lokali, szczególnie polecane dla kamienic, bloków i wielorodzinnych budynków.) Dodatkowe usługi RTV: montaż telewizora na uchwycie ściennym, instalacja internetu LTE Cyfrowego Polsatu w sieci Plus.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 789 234 380 lub poprzez pocztę elektroniczną.

Anteny Satelitarne Warszawa Ochota

Anteny Satelitarne Warszawa Ochota

Telewizja satelitarna wykorzystująca nadajniki umieszczone na sztucznych satelitach ziemi umożliwia odbieranie setek kanałów niezależnie od miejsca naszego zamieszkania.

Operatorzy platform satelitarnych chcąc dotrzeć do jak największej liczby abonentów i zyskać przewagę konkurencyjną prowadzą między sobą wojne cenową, której skutkiem jest dostępność telewizji satelitarnej dla każdego w tym osób o skromnym budżecie.

Jeżeli nie wystarczają Ci kanały, które znajdują się na multipleksach telewizji naziemnej to dobrym pomysłem będzie założenie anteny satelitarnej i wybór odpowiedniego pakietu kanałów w zależności od Twoich zainteresowań.

Montaż Anten Cyfrowego Polsatu Instalator Warszawa Ochota

Montaż Anten Cyfrowego Polsatu Instalator Warszawa Ochota

Cyfrowy Polsat istnieje na polskim rynku już prawie 20 lat i gromadząc w tym czasie prawie 5 milionów abonentów zdobył pozycję lidera cyfrowych platform satelitarnych. Umożliwia oglądanie prawie 200 kanałów polskojęzycznych w tym 95 w jakości HD.

Telewizję satelitarną Cyfrowego Polsatu najkorzystniej jest zamówić na stronie internetowej platformy zyskujemy wtedy możliwość skorzystania z promocji, które są dostępne tylko online np antena za 1zł, dodatkowe kanały i inne bonusy.

Gdy już otrzymasz zestaw instalacyjny Cyfrowego Polsatu będziesz musiał sam zamontować i ustawić antenę dlatego jeżeli nie potrafisz tego zrobić skontaktuj się ze mną a błyskawicznie podłączę i ustawię Twoją nową antenę satelitarną.

Montaż Anten NC+ Instalator Warszawa Ochota

Montaż Anten NC+ Instalator Warszawa Ochota

Drugim największym graczem na rynku telewizji satelitarnej w Polsce jest platforma NC+. Powstała w wyniku fuzji Cyfry+ i Telewizji, które początkowo ze sobą silnie konkurowały ale w końcu połączyły siły aby móc zapewnić odbiorcom lepszą jakość telewizji.

Jeśli podjąłeś decyzję aby kupić telewizję NC+ najwygodniej jest ją zamówić online na stronie operatora - jest to najlepszy sposób a dodatkowo umożliwiający skorzystanie z atrakcyjnych promocji i otrzymania dodatkowych bonusów.

Gdy otrzymasz zestaw instalacyjny i będziesz potrzebwać fachowego wsparcia w montażu lub przy ustawieniu anteny NC+ skontaktuj się ze mną a szybko i sprawnie zainstaluję Twój zestaw satelitarny w przystępnej cenie. Jeżeli obawiasz się czy będziesz mógł odbierać NC+ w cenie 50zł mogę sprawdzić dostępność sygnału jeszcze przed zawiązaniem umowy abonamentowej .

Zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 789 234 380 lub poprzez pocztę elektroniczną.

Anteny Naziemne DVB-T Warszawa Ochota

Anteny Naziemne DVB-T Warszawa Ochota

Na rynku dostępny jest szeroki wybór modeli anten naziemnych DVB-T różniących się konstrukcją, ceną i zastosowaniem. Są to między innymi wieloelementowe anteny kierunkowe, starsze konstrukcje typu YAGI czy anteny siatkowe.

Dla doświadczonego montera anten wybór modelu anteny naziemnej pod konkretne zastosowanie nie jest trudny ale musi uwzględnić on szereg czynników, które wpływają na jakość i moc odbieranego sygnału: odległość od nadajnika, moc nadajnika, ukształtowanie terenu i wysokość zamocowania anteny.

Jeżeli nie wiesz jaką antenę naziemną wybrać i jakie elementy montażowe kupić aby skompletować instalację telewizyjną idealną dla Twoich potrzeb skontaktuj się ze mną a pomogę wybrać najlepsze rozwiązanie.

Montaż Anten Naziemnych DVB-T Warszawa Ochota

Montaż Anten Naziemnych DVB-T Warszawa Ochota

Wybierając miejsce montażu anteny naziemnej na warszawskiej Ochocie należy pamiętać, że powinna ona bez większych przeszkód terenowych "patrzeć" w kierunku najbliższego nadajnika DVB-T - w tym przypadku będzie to Pałac Kultury i Nauki znajdujący się w centrum miasta.

Wysokość na której będzie zamontowana antena naziemna również nie jest bez znaczenia - im wyżej tym lepiej, jeżeli punkt w którym jest możliwy montaż jest zbyt nisko wówczas należy zastosować odpowiedni maszt.

Skorzystaj z mojej oferty jeżeli chcesz aby Twoja instalacja do odbioru telewizji naziemnej była wykonana fachowo i działała przez długie lata.

Serwis i Ustawianie Anten Naziemnych DVB-T Warszawa Ochota

Serwis i Ustawianie Anten Naziemnych DVB-T Warszawa Ochota

Stare instalacje anten naziemnych często wymagają wyregulowania lub modernizacji aby móc dobrze odbierać wszystkie kanały nowej cyfrowej telewizji DVB-T a niekiedy wymiany na nowe jeżeli są zardzewiałe i skorodowane.

Również nowe anteny naziemne, które nie są zamontowane zbyt solidnie wskutek wichur i burz mogą się rozregulować lub uszkodzić i potrzebna będzie naprawa lub ponowne ustawienie.

Jeżeli potrzebujesz serwis anteny naziemnej lub tylko wyregulowanie skontaktuj się ze mną a błyskawicznie naprawię Twoją antenę. Ustawienie anteny naziemnej w cenie 70zł.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 789 234 380 lub poprzez pocztę elektroniczną.

Montaż Anten Satelitarnych Warszawa Ochota

Montaż Anten Satelitarnych Warszawa Ochota

Montaż anten satelitarnych wykonuję już kilkanaście lat co sprawia, że dysponuję fachową wiedzą i doświadczeniem aby solidnie wykonywać usługi instalacyjne szybko i w przystępnej cenie.

W zależności od specyfykacji obiektu gdzie będzie wykonany montaż anteny satelitarnej i rodzaju podłoża do którego zamontowany będzie wspornik lub wysięgnik dobieram odpowiednie elementy mocujące.

Wykonuję montaż anteny satelitarnej na balkonie, dachu budynku, kominie(również z użyciem bezinwazyjnych opasek kominowych) a także na elewacji budynku.

Ustawianie Anten Satelitarnych Warszawa Ochota

Ustawianie Anten Satelitarnych Warszawa Ochota

Dokładne ustawienie anteny satelitarnej wymaga troche większej wiedzy i doświadczenia niż regulacja anteny naziemnej i jest konieczne aby cieszyć się dobrym odbiorem telewizji.

Potrzebne jest tutaj precyzyjne ustawienie dwóch kątów: azymutu i elewacji, które w swojej pracy z antenami ustawiam z pomocą profesjonalnego miernika sygnału satelitarnego.

Ustawiam anteny satelitarne wszystkich operatorów w Polsce np Polsat Cyfrowy, NC+, Orange a także operatorów zagranicznych oraz bezpłatne kanały niekodowane.

Serwis Anten Satelitarnych Warszawa Ochota

Serwis Anten Satelitarnych Warszawa Ochota

Obraz na telewizorze znika co utrudnia oglądanie, znikły kanały satelitarne na dekoderze? To może oznaczać awarię Twojej anteny satelitarnej lub zwykłe rozstrojenie.

Często zdarza się zwłaszcza podczas wichur i burz, że talerz satelitarny lekko przestawi się co powoduje rozregulowanie ustawienia anteny satelitarnej.

W takim przypadku ustawie Twoją antenę satelitarną ponownie w cenie 70zł z bezpłatnym dojazdem. Jeżeli masz poważniejszą usterkę w instalacji antenowej również błyskawicznie ją zdiagnozuję i usunę.


Montaż Telewizora Na Ścianie Warszawa Ochota

Montaż Telewizora Na Uchwycie Ściennym Warszawa Ochota

Montaż telewizora na ścianie jest popularnym rozwiązaniem dla nowoczęsnych wnętrz ale również jest coraz częsciej spotykany w mieszkaniach urządzonych w tradycyjnym stylu.

Jeżeli telewizor oglądany jest z jednego stałego miejsca proponuję uchwyt płaski jednak gdy chcemy lepiej dopasować kąt patrzenia zwłaszcza gdy patrzymy na ekran z różnych miejsc dobrze jest wybrać uchwyt regulowany.

Zadzwoń i umów się na montaż telewizora a nie będziesz musiał się martwić jakie elementy mocujące zastosować, jaki uchwyt kupić i na jakiej wysokości zawiesić telewizor aby oglądanie było komfortowe.

Montaż Anten Warszawa Ochota Serwis Ustawianie Anten Satelitarnych i DVB-T
5 (100%) 9 votes