Montaż Anten Warszawa Bielany Serwis Ustawianie Anten Satelitarnych i DVB-T

Zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 789 234 380 lub poprzez pocztę elektroniczną.

Usługi instalacyjno-serwisowe dostarczamy również w dzielnicy Bielany położonej w lewobrzeżnej części Warszawy. Zajmujemy się antenami satelitarnymi i instalacjami do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T.

Wystawiam faktury VAT oraz gwarancję na wykonane usługi oraz zapewniam szybki i darmowy przyjazd do klienta.

Montaż Anten Satelitarnych Warszawa Bielany, Ustawienie anteny Warszawa Bielany

Jeżeli mieszkasz w Warszawie w dzielnicy Bielany np. na Chomiczówce, Słodowcu, Młocinach lub Wawrzyszewie i potrzebujesz pomocy fachowca dla Twojej anteny telewizyjnej to świetnie trafiłeś!

Ceny standardowego ustawienia anten

-ustawienie anteny Cyfrowego Polsatu 100 zł
-ustawienie anteny satelitarnej NC+ 100 zł
-ustawienie anteny naziemnej DVB-T 100 zł

Ceny standardowego montażu anten

-montaż anteny naziemnej DVB-T balkon 120 zł
-montaż anteny naziemnej DVB-T dach 130 zł
-montaż anteny satelitarnej na balkonie 120 zł
-montaż anteny satelitarnej na dachu 130 zł

Promocja
Dojazd do klienta - GRATIS! 🙂
Przy montażu anteny ustawienie w cenie GRATIS!

Wykonuję również niestandardowe instalacje gdzie potrzebny jest podział sygnału na kilka lokali/pomieszczeń a także instalacje multiroom, instalacje anten zbiorczych i inne usługi RTV np montaż telewizora na uchwycie ściennym.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 789 234 380 lub poprzez pocztę elektroniczną.

Anteny Satelitarne Warszawa Bielany

Anteny Satelitarne Warszawa Bielany

Telewizja satelitarna jest atrakcyjną alternatywą dla odbioru programów z nadajników naziemnych. Oferuje dostęp do wielu ciekawych kanałów niedostępnych nigdzie indziej.

Aby móc odbierać kanały z satelity potrzebna jest instalacja gdzie kluczową rolę pełni dedykowana antena tak zwany talerz ustawiona na odpowiedni nadajnik znajdujący się na orbicie geostacjonarnej naszej planety.

Na rynku dostępny jest szeroki wachlarz urządzeń - jeżeli nie wiesz co wybrać chętnie pomogę w zakupie sprzętu odpowiedniego dla Twoich potrzeb i budżetu i podłączę oraz ustawię za pomocą profesjonalnego miernika.

Montaż Anten Cyfrowego Polsatu Instalator Warszawa Bielany

Montaż Anten Cyfrowego Polsatu Instalator Warszawa Bielany

Cyfrowy Polsat działa w Polsce od prawie 20 lat. Przekonał do siebie w tym czasie prawie 5 milionów abonentów i tym samym zdobył pozycję lidera cyfrowych platform satelitarnych. Umożliwia odbiór prawie 200 kanałów polskojęzycznych w tym prawie 100 w HD.

Zestaw telewizji satelitarnej Cyfrowego Polsatu najlepiej jest zamówić na stronie www operatora zyskujemy wtedy możliwość skorzystania ze specjalnych, które są dostępne tylko online np darmowe kanały, antena za złotówkę.

Gdy już otrzymasz paczkę z anteną i dekoderem Cyfrowego Polsatu i nie będziesz wiedział jak zabrać się za ustawienie i podłączenie wówczas chętnie służę pomocą i fachową wiedzą.

Montaż Anten NC+ Instalator Warszawa Bielany

Montaż Anten NC+ Instalator Warszawa Bielany

Platforma NC+ jest drugim dużym graczem a rynku telewizji satelitarnej w naszym kraju. Antenę i dekoder do odbioru telewizji NC+ najkorzystniej jest zamówić online na stronie NC+ gdzie można trafić na specjalne promocje takich jak np antena za 1zł, kilka pierwszych miesięcy telewizji gratis lub dodatkowych kanały w naszym pakiecie.

Zamówiłeś zestaw instalacyjny NC+ ale nie wiesz jak się zabrać za podłączenie? W pudełku znajdziesz talerz satelitarny, tuner i konwerter. Potrzebne są jeszcze elementy mocujące, kabel oraz złączki. Zadzwoń i umów się na montaż a nie będziesz się musiał zastanawiać co kupić - podłączam telewizję NC+ na codzień i posiadam w ofercie niezbędny osprzęt.

Potrzebujesz się upewnić czy bedziesz mógł odbierać NC+ przed zamówieniem abonamentu? W cenie 50zł proponuję sprawdzenie tego miernikiem sygnału SAT. Wykonany montaż NC+ objęty jest roczną gwarancją. Bezpłatny dojazd do klienta na warszawskich Bielanach.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 789 234 380 lub poprzez pocztę elektroniczną.

Anteny Naziemne DVB-T Warszawa Bielany

Anteny Naziemne DVB-T Warszawa Bielany

Telewizja naziemna dziś oferuje znacznie więcej możliwości niż jeszcze kilkanaście lat temu. Cyfrowa rewolucja pozwoliła w tym samym paśmie zwiększyć ilość dostępnych kanałów w dużo lepszej jakości.

Nowoczesne szerokopasmowe anteny kierunkowe pozwalają na odbiór dostępnych kanałów w każdych warunkach terenowych i atmosferycznych.

Jeżeli potrzebujesz zakupić solidną antenę dla swojej instalacji naziemnej nie wybieraj najtańszego sprzętu z marketu - skontaktuj się ze mną a pomogę wybrać najlepsze rozwiązanie.

Montaż Anten Naziemnych DVB-T Warszawa Bielany

Montaż Anten Naziemnych DVB-T Warszawa Bielany

Montaż anteny naziemnej wymaga najpierw określnienia najlepszego miejsca na instalację oraz odpowiednich elementów mocujących stosownie do podłoża.

W zależności od lokalizacji montażu (balkon, komin, elewacja) należy zastosować odpowiedni maszt lub uchwyt/wysięgnik i kołki lub kotwy mocujące odpowiednie dla danego materiału.

Anteny naziemne montuję już ponad 10 lat i przez ten czas przetestowałem dziesiątki rozwiązań i posiadam w ofercie asortyment najlepszych mocowań, które pozwolą solidnie zamontować Twoją antenę tak by nie trzeba było nic poprawiac przez wiele lat.

Serwis i Ustawianie Anten Naziemnych DVB-T Warszawa Bielany

Serwis i Ustawianie Anten Naziemnych DVB-T Warszawa Bielany

Masz problem ze swoją instalacją do odbioru TV naziemnej? Jakość kanałów Cię nie satysfakcjonuje? Skorzystaj z mojej oferty serwisu/ustawienia anten naziemnych DVB-T.

Błyskawicznie diagnozuję i naprawiam instalacje telewizji naziemnej. Reguluję rozstrojone anteny po burzach i wichurach a także modernizuję stare instalacje tak aby były przystosowane do odbioru nowej cyfrowej telewizji.

Bezpłatny dojazd w dzielnicy Bielany i okolicach i gwarancja na wykonany serwis.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 789 234 380 lub poprzez pocztę elektroniczną.

Montaż Anten Satelitarnych Warszawa Bielany

Montaż Anten Satelitarnych Warszawa Bielany

Antena telewizji satelitarnej musi być zamontowana w sposób umożliwiający skierowanie jej na południową stronę nieba gdyż tylko wtedy będzie można ją odpowiednio ustawić na nadajnik i precyzyjnie skalibrować.

Wykonuję montaż anten satelitarnych na dachu, balkonie lub elewacji budynku stosując profesjonalne elementy montażowe i uchwyty.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu mogę dostarczyć rozwiązanie odpowiednie dla każdego klienta niezależnie od warunków instalacji.

Ustawianie Anten Satelitarnych Warszawa Bielany

Ustawianie Anten Satelitarnych Warszawa Bielany

Precyzyjne ustawienie anteny satelitarnej jest niezbędne do prawidłowego odbioru programów. W przeciwieństwie do anten naziemnych talerza satelitarnego nie da się ustawić metodą prób i błędów - kręcąc anteną do skutku.

Wymagane jest tu precyzyjne skalibrowanie dwóch kątów ustawienia anteny: elewacji i azymutu. Ustawiam anteny satelitarne z użyciem profesjonalnego miernika sygnału sat dzięki temu mam pewność, że jakość i siła odbieranego sygnału jest najlepsza z możliwych.

Oprócz popularnych platform takich jak NC+ i Cyfrowy Polsat ustawiam również darmowe kanały niekodowane i satelity zagraniczne. Promocyjna cena ustawienia anteny satelitarnej na Bielanach- 70zł.

Serwis Anten Satelitarnych Warszawa Bielany

Serwis Anten Satelitarnych Warszawa Bielany

Zajmuję się również serwisem i naprawą anten satelitarnych na terenie warszawskiej dzielnicy Bielany i okolicach. Jeżeli masz problem ze swoją instalacją do odbioru satelity zadzwoń do mnie i umów się na wizytę serwisową.

Naprawiam anteny satelitarne Cyfrowego Polsatu, NC+ a także innych operatorów dostępnych w Polsce.

Poprawiam ustawienie anten po burzach i wichurach a także wymieniam uszkodzone elementy np wskutek uderzenia pioruna. Szybki dojazd i diagnoza usterki oraz naprawa w przystępnej cenie.

Montaż Telewizora na ścianie Warszawa Bielany

Montaż Telewizora Na Uchwycie Ściennym Warszawa Bielany

Montaż telewizora na uchwycie ściennym to rozwiązanie praktyczne i estetyczne. Pozwala oszczędzić cenne miejsce w pomieszczeniu, zabezpiecza urządzenie przed przypadkowym przewróceniem np przez dzieci lub zwierzęta. Dodatkową zaletą jest możliwość ustawiania kąta patrzenia na telewizor jeżeli wybierzemy uchwyt regulowany.

Wykonuję montaż TV na ścianie od 99 zł a w ofercie posiadam szeroki asortyment uchwytów i mocowań do telewizorów.

Na wykonany montaż udzielam gwarancji a zainstalowany uchwyt posiada również gwarancję producenta. Potrzebujesz montażu telewizora na Bielanach? Zadzwoń i skorzystaj z mojego doświadczenia.

Montaż Anten Warszawa Bielany Serwis Ustawianie Anten Satelitarnych i DVB-T
4.8 (96.36%) 11 votes