Ustawianie Anten Satelitarnych i Naziemnych DVB-T

Jeżeli masz już zamontowaną antenę i potrzebujesz prawidłowego ustawienia lub antena rozstroiła się wskutek wiatru zapraszam do skorzystania z oferty fachowego ustawienia anteny. Bezpłatny dojazd do klienta. Cena ustawienia anteny 70zł.

Ustawianie anten satelitarnych i naziemnychUstawiam zarówno anteny do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T jak i anteny satelitarne do odbioru wszystkich platform elewizyjnych Cyfrowy Polsat, NC+ i inne.

Pracuję przy zastosowaniu precyzyjnych mierników sygnału telewizyjnego co gwarantuje najlepsze ustawienie anteny.

Ponad 10 lat doświadczenia z instalacjami antenowymi gwarantuje, że ustawienie anteny będzie wykonane szybko, solidnie i w przystępnej cenie. Dodatkowo udzielam rocznej gwarancji na ustawienie anteny.

W zakresie ustawiania anten telewizyjnych oferuję również dodatkowe usługi:

  • Sprawdzenie dostępności sygnału satelitarnego w danym miejscu - jeżeli chcesz kupić zestaw satelitarny ale nie jesteś pewny czy w miejscu, w którym zamontowana będzie antena sygnał jest dostępny - cena usługi 50zł
  • Porady w zakresie najlepszego miejsca lokalizacji anteny aby możliwe było najlepsze jej ustawienie
  • Dołożenie dodatkowego konwertera jeżeli chcesz odbierać sygnał z więcej niż jednego satelity i poprawne ustawienie tego zestawu
  • Przeniesienie anteny w inne miejsce, w którym nie będzie przeszkód terenowych przeszkadzających w odbiorze TV i ponowne precyzyjne ustawienie anteny

Ustawiam anteny na popularne satelity takie jak Hotbird i Astra do odbioru kanałów Platformy NC+ i Cyfrowego Polsatu oraz nietypowe satelity np. Eulesat, ABS-2, Intelsat, NSS, EuroBird, Thor, Sirius, Amos, Hispasat i inne wybrane przez klienta do odbioru kanałów zagranicznych.

Chcesz mieć telewizję satelitarną bez abonamentu - ustawiam darmowe kanały niekodowane FTA (free to air), nie trzeba płacić abonamentu - wystarczy antena i dekoder. Kliknij tutaj aby zobaczyć listę polskich polskich bezpłatnych kanałów.

Wykonuję również inne usługi związane z antenami telewizyjnymi np podział sygnału telewizyjnego na kilka telewizorów, przystosowanie instalacji do przesyłania sygnału tv z kilku anten i inne.

Ile kosztuje ustawienie anteny?

Koszt ustawienia anteny satelitarnej i naziemnej to 70zł. W przypadku nietypowych zleceń cena ustawienia anteny może ulec zmianie, szczegóły w zakładce cennik. W przypadku zamówienia usługi montażu anteny ustawienie jest gratis.

Ustawianie Anten Satelitarnych i Naziemnych DVB-T
4.4 (87.83%) 23 votes