Montaż Anten Naziemnych DVB-T Warszawa Targówek

Potrzebujesz zamontować antenę naziemną na warszawskim Targówku? Dobrze trafiłeś! Specjalizuję się w instalacjach do odbioru telewizji naziemnej DVB-T. Bezpłatny dojazd do klienta z Targówka (Bródno, Zacisze, Elsnerów.)

Usługa Montażu Anten Naziemnych DVB-T Warszawa Targówek

Zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 789 234 380 lub poprzez pocztę elektroniczną.

Dzięki procesowi cyfryzacji standardu nadawania w 2013 roku stary sygnał analogowy nie jest już dostępny i odbieramy telewizję w nowym systemie DVB-T MPEG-4. Zmiana ta niesie ze sobą wiele zalet ale stawia również konkretne wymagania instalacjom anten naziemnych.

Dzięki sygnałowi cyfrowemu możliwe jest zwiększenie ilości kanałów w tym samym paśmie w dużo lepszej jakości a także dodatkowe funkcje np przewodnik po kanałach z opisem programów.

Dobry odbiór sygnału DVB-T wymaga dobrania właściwej anteny odbiorczej w zależności od odległości od nadajnika i warunków terenowych. Czasem potrzebne są też dodatkowe komponenty instalacji i zamontowanie anteny naziemnej na specjalnym maszcie, który pomoże podnieść i umieścić antenę wyżej w takiej lokalizacji aby ominąć przeszkody terenowe na drodze sygnału telewizyjnego.

Samodzielny zakup wyżej wymienionych elementów i niewłaściwe podłączenie może skutkować rozczarowaniem gdy okaże się, że odbiór telewizji nie spełnia naszych oczekiwań dlatego jeżeli nie chcesz wyrzucić pieniędzy w błoto potrzebujesz solidnej instalacji do odbioru telewizji naziemnej DVB-T skontaktuj sie ze mną.

Pomogę dobrać najlepszą antene dla danej lokalizacji, warunków terenowych i odległości od nadajnika, wykonam solidny i fachowy montaż i ustawienie anteny a w razie potrzeby dobiorę dodatkowe elementy instalacyjne tak aby działała perekcyjnie.

Anteny Naziemne DVB-T Warszawa Targówek Bródno Zacisze Elsnerów

Jeżeli mieszkasz w Warszawie w dzielnicy Targówek np na Bródnie, Zaciszu i potrzebujesz fachowca od anten naziemnych zadzwoń lub napisz - chętnie pomogę i doradzę.

Wykonuję wszelkie usługi RTV-SAT związane z odbiorem telewizji naziemnej - montaż nowej anteny, wymiana starej, modernizacje instalacji, serwis anten naziemnych DVB-T, podłączenie anteny naziemnej razem z anteną satelitarną w jedną instalacje, rozprowadzenie sygnału telewizyjnego na kilka pomieszczeń, ustawianie rozregulowanych anten a także konserwacja i przegląd istniejących instalacji antenowych pod kątem możliwych usterek.

Solidnie wykonana instalacja antenowa telewizji naziemnej nie wymaga żadnego naprawiania przez wiele lat i nie straszne jej są złe warunki atmosferyczne. Dodatkowo proponuję na maszcie anteny naziemnej DVB-T zainstalowanie anteny radiowej UKF/FM.

Montaż Anten Naziemnych DVB-T Warszawa Targówek
5 (100%) 7 votes