Montaż Anten Sulejówek Serwis Ustawianie Anten Satelitarnych Sulejówek

Sulejówek w powiecie mińskim to jedna z głównych miejscowości gdzie wykonuję usługi montażu, ustawiania i serwisu anten satelitarnych i anten telewizji naziemnej DVB-T. Instaluje zestawy Cyfrowego Polsatu i NC+, naprawiam również stare anteny satelitarne telewizji N, Cyfry+ i inne. Zapewniam atrakcyjne ceny i bezpłatny dojazd do klienta.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 789 234 380 lub poprzez pocztę elektroniczną.

Montaż Anten Satelitarnych Sulejówek, Ustawienie anteny Sulejówek

Jeżeli mieszkasz w Sulejówku lub okolicach i potrzebujesz usługi związanej z montażem lub ustawieniem anteny telewizyjnej to dobrze trafiłeś.

Skrócony Cennik

-ustawienie anteny satelitarnej 100 zł
-ustawienie anteny naziemnej 100 zł
-sprawdzenie dostępności sygnału 50 zł
-montaż anteny satelitarnej balkon 120 zł
-montaż anteny satelitarnej dach 130 zł
-montaż anteny naziemnej dach 130 zł
-montaż anteny naziemnej balkon 120 zł
-wysięgnik do anteny satelitarnej od 39 zł

Dojazd do klienta - ZAWSZE GRATIS 🙂

Przy montażu anteny ustawienie w cenie GRATIS!

Wykonuję również nietypowe instalacje antenowe gdzie sygnał z anteny potrzebny jest w kilku pomieszczeniach - multiroom, montuje telewizyjne anteny zbiorcze na budynkach - jedna antena dla wielu lokali i inne usług według zapotrzebowania klienta.

Anteny Satelitarne Sulejówek

Anteny Satelitarne Sulejówek

Jeżeli mieszkasz w Sulejówku i nie masz dostępu do telewizji kablowej a chcesz mieć możliwość oglądania setek kanałów telewizyjnych także kanałów w jakości HD to telewizja satelitarna będzie najlepszym rozwiązaniem.

Do odbioru kanałów z nadajnika satelitarnego wymagana jest specjalna antena tak zwany talerz z odpowiednim konwerterem.

Anteny do odbioru telewizji satelitarnej produkowane są w wielu modelach o różnych parametrach i gabarytach.

Jeżeli nie wiesz na jaki typ i model anteny satelitarnej się zdecydować skontaktuj się ze mną a pomogę wybrać odpowiednie rozwiązanie.

Montaż Anten NC+ Instalator Sulejówek

Montaż Anten NC+ Instalator Sulejówek

NC+ jest jedną z dwóch największych platform satelitarnych w Polsce. Dla nowego klienta najkorzystniejsze jest zamówienie anteny i dekodera przez internet na stronie operatora - można wtedy skorzystać z ciekawych promocji takich jak np antena za 1zł, kilka pierwszych miesięcy telewizji za 0zł, dodatkowych kanałów i innych profitów.

Po zamówieniu zestawu NC+ w ciągu kilku dni kurier dostarczy paczkę, w której znajdziesz dekoder, antenę satelitarną oraz konwerter. Do wykonania montażu i uruchomienia zestawu potrzebne będą jeszcze elementy takie jak wysięgnik, odpowiednie kołki, przewody oraz złączki. Skontaktuj sie ze mną a nie będziesz się musiał martwić co kupić - montuję anteny NC+ na codzień i doskonale wiem jakie elementy użyć.

Nie wiesz czy w miejscu gdzie chcesz mieć zamontowaną antenę będzie dostępny sygnał satelitarny? W cenie 50zł proponuję sprawdzenie tego profesjonalnym miernikiem.

Gdy zamówisz u mnie montaż anteny NC+ otrzymasz pisemną 12 miesięczną gwarancję na wykonaną usługę.

Montaż Anten Cyfrowego Polsatu Instalator Sulejówek

Montaż Anten Cyfrowego Polsatu Instalator Sulejówek

Jeżeli masz zamiar kupić zestaw Cyfrowego Polsatu do odbioru telewizji satelitarnej i potrzebujesz profesjonalnego montażu oraz ustawienia anteny to zapraszam do skorzystania z moich usług.

Zapewniam atrakcyjne ceny, elastyczne terminy, krótki czas realizacji oraz roczną gwarancję na wykonaną usługę.

Dekoder oraz antenę satelitarną do odbioru platformy Cyfrowego Polsatu najlepiej zamówić w internecie na stronie operatora gdzie można skorzystać z ciekawych promocji takich jak np antena za 1zł, kilka pierwszych miesięcy telewizji za 0zł, większej ilości kanałów itp.

Jeżeli chcesz być pewny przed podpisaniem umowy czy w miejscu gdzie będzie antena jest dostępny sygnał satelitarny Cyfrowego Polsatu to proponuję sprawdzenie tego miernikiem w cenie 50zł.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 789 234 380 lub poprzez pocztę elektroniczną.

Anteny Naziemne DVB-T Sulejówek

Anteny Naziemne DVB-T Sulejówek

W 2013 roku tradycyjne analogowe nadajniki telewizyjne zostały wyłączone i standardem nadawania telewizji naziemnej w Polsce stał się cyfrowy sygnał DVB-T MPEG-4.

Cyfryzacja telewizji zaoferowała nowe możliwości - większa ilość kanałów, obraz w wysokiej rozdzielczości HD, lepszy dźwięk oraz dodatkowe funkcje takie jak np przewodnik po kanałach z programem TV a zarazem postawiła nowe wymagania instalacjom anten telewizyjnych.

Na rynku dostępne jest wiele modeli anten DVB-T w szerokim zakresie cenowym o różnych parametrach. Jeżeli chcesz oglądać telewizję naziemną w najlepszej jakości ale nie wiesz która antena sprawdzi się najlepiej chętnie doradzę i pomogę wybrać najkorzystniejszy sprzęt dla Twojej lokalizacji.

Montaż Anten Naziemnych DVB-T Sulejówek

Montaż Anten Naziemnych DVB-T Sulejówek

W przypadku montażu anteny naziemnej DVB-T w Sulejówku antena powinna być skierowana na nadajnik znajdujący się w samym centrum Warszawy - na szczycie Pałacu Kultury i Nauki.

Odpowiednim miejscem do zainstalowania anteny naziemnej jest najwyższy dostępny punkt budynku - najlepiej na dachu. Jeżeli nie masz takiej możliwości doradzę inną lokalizację a w razie potrzeby użyję odpowiedni maszt, który podniesie antenę ponad przeszkody utrudniające odbieranie sygnału z nadajnika.

Wykonuję kompletny montaż anten naziemnych wcześniej zapoznając się z warunkami terenowymi i miejscem instalacji aby zastosować najlepszy sprzęt. Każdy montaż wymaga indywidualnego podejścia i stawia inne wymagania ale dzięki doświadczeniu w każdej sytuacji jestem w stanie zaproponować skuteczne rozwiązanie odpowiednie dla każdego portfela.

Serwis i Ustawianie Anten Naziemnych DVB-T Sulejówek

Serwis i Ustawianie Anten Naziemnych DVB-T Sulejówek

Bywa, że stara antena naziemna przestaje działać prawidłowo i odbiór telewizji nas nie satysfakcjonuje. W takiej sytuacji proponuję usługę serwisową - znajdę i naprawię usterkę lub zaproponuję wymianę anteny na nową.

Potrzebujesz tylko ustawienia rozstrojonej anteny naziemnej? Przyjadę i ustawię Twoją antenę z pomocą profesjonalnego miernika w cenie 70zł.

Błyskawicznie usuwam usterki w instalacjach antenowych i zapewniam bezpłatny dojazd do klienta w Sulejówku.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 789 234 380 lub poprzez pocztę elektroniczną.

Montaż Anten Satelitarnych Sulejówek

Montaż Anten Satelitarnych Sulejówek

Telewizją satelitarną zajmuję się już kilkanaście lat dzięki temu mogę oferować profesjonalne usługi w uczciwej cenie.

Antena satelitarna powinna patrzeć w południową stronę nieba aby możliwe było odbieranie sygnału.

Jeżeli chcesz mieć pewność przed podpisaniem umowy, że w danej lokalizacji będziesz mógł odbierać Cyfrowy Polsat, NC+ lub sygnał innego operatora skontaktuj się ze mną a przyjadę i sprawdzę to miernikiem.

Anteny satelitarne montuję na dachu, elewacji budynku lub balkonie stosując najwyższej jakości materiały instalacyjne.

Ustawianie Anten Satelitarnych Sulejówek

Ustawianie Anten Satelitarnych Sulejówek

Aby cieszyć się dobrym odbiorem telewizji satelitarnej niezbędne jest precyzyjne ustawienie anteny w kierunku nadajnika i w przeciwieństwie do anteny naziemnej niemożliwe jest ustawienie na oko.

Wymagane jest tu precyzyjne ustawienie dwóch kątów: elewacji i azymutu. Ustawiam anteny z użyciem profesjonalnego miernika dzięki temu daję gwarancję, że ustawienie anteny jest najlepsze z możliwych.

Oprócz polskich platform takich jak Cyfrowy Polsat i NC+ ustawiam również satelity operatorów zagranicznych oraz bezpłatne kanały niekodowane FTA.

Serwis Anten Satelitarnych Sulejówek

Serwis Anten Satelitarnych Sulejówek

Jeżeli masz problem ze swoją anteną satelitarną skorzystaj z mojego doświadczenia i zamów usługę serwisu anteny.

Błyskawicznie lokalizuję usterki w instalacjach satelitarnych. Posiadam odpowiedni sprzęt, który pomoże szybko postawić diagnozę czy antena się tylko rozstroiła a może uszkodzony jest kabel lub konwerter.

Montażem i serwisem anten satelitarnych zajmuję się od wielu lat z powodzeniem naprawiając w tym czasie tysiące anten i zdobywając zaufanie klientów.

Montaż Anten Sulejówek Serwis Ustawianie Anten Satelitarnych Sulejówek
4.8 (96%) 10 votes