Montaż Anten Rembertów Serwis Ustawianie Anten Satelitarnych Rembertów

Dzielnica Rembertów w Warszawie to jeden z głównych obszarów gdzie wykonuję usługi związane z montażem, ustawianiem i serwisem anten telewizyjnych. Zajmuję się antenami satelitarnymi Cyfrowego Polsatu, NC+ i innych operatorów a także antenami do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T. Zapewniam bezpłatny dojazd do klienta i atrakcyjne ceny.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 789 234 380 lub poprzez pocztę elektroniczną.

Montaż Anten Satelitarnych Rembertów, Ustawienie anteny Rembertów

Jeżeli mieszkasz w Warszawie w dzielnicy Rembertów i potrzebujesz usługi instalatora lub serwisu Twojej anteny telewizyjnej to dobrze trafiłeś.

Skrócony Cennik

-ustawienie anteny satelitarnej 100 zł
-ustawienie anteny naziemnej 100 zł
-sprawdzenie dostępności sygnału 50 zł
-montaż anteny satelitarnej balkon 120 zł
-montaż anteny satelitarnej dach 130 zł
-montaż anteny naziemnej dach 130 zł
-montaż anteny naziemnej balkon 120 zł
-wysięgnik do anteny satelitarnej od 39 zł

Dojazd do klienta - ZAWSZE GRATIS 🙂

Przy montażu anteny ustawienie w cenie GRATIS!

Wykonuję również niestandardowe instalacje antenowe gdzie sygnał z anteny potrzebny jest w kilku pomieszczeniach - multiroom, podłaczam telewizyjne anteny zbiorcze na budynkach - jedna antena dla wielu lokali i inne według życzenia klienta.

Anteny Satelitarne Rembertów

Anteny Satelitarne Warszawa RembertówJeżeli nie masz pewności czy w miejscu gdzie możesz zamontować antenę satelitarną będzie dostępny sygnał zamów usługę sprawdzenia tego w cenie 50 zł.

Potrzebujesz zamontować antene satelitarną ale nie wiesz, które miejsce będzie najlepsze? Zadzwoń, doradzę najlepszą lokalizację.

Masz już zamontowaną antenę ale rozregulowała się lub nie potrafisz jej ustawić? Proponuję ustawienie jej precyzyjnym miernikiem sygnału satelitarnego w cenie 70 zł.

Anteny Naziemne DVB-T Rembertów

Anteny Naziemne DVB-T Warszawa RembertówW 2013 roku wyłączone zostało nadawanie w starym systemie analogowym i obecnie obowiązuje wyłącznie standard DVB-T MPEG-4, który niesie ze sobą wiele zalet ale stwarza również nowe wymagania dla instalacji anten telewizyjnych.

Skontaktuj sie ze mną a dobiorę dla Ciebie najlepszą antenę i podłączę do każdego typu telewizora. Jeżeli masz stary telewizor zaproponuję tani tuner DVB-T, który umożliwi oglądanie na nim nowej cyfrowej telewizji naziemnej.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 789 234 380 lub poprzez pocztę elektroniczną.

Montaż Anten Rembertów

Montaż Anten Rembertów

Oferta montażu anten skierowana jest do klientów indywidualnych oraz firm i instytucji. Montaż objęty jest jest pisemną 12 miesięczną gwarancją a zainstalowane anteny i sprzęt posiadają 24 miesięczną gwarancję producenta.

Montaż anteny wykonuję niezależnie od typu podłoża: ściana betonowa, ocieplona elewacja, komin z cegieł - stosuję odpowiednie kołki i wsporniki tak aby solidne zamocowanie przetrwało długie lata.

Ustawianie Anten Rembertów

Ustawianie Anten Warszawa Rembertów

Precyzyjne ustawienie anteny telewizyjnej jest gwarancją idealnego odbioru sygnału na twoim telewizorze. Ustawiając antenę "na oko" ryzykujemy tym, że część kanałów może nie odbierać, odbierać gorzej lub przestać odbierać w cale w razie pogorszenia warunków atmosferycznych.

Stosuję profesjonalny cyfrowy miernk do ustawiania anten satelitarnych i naziemnych z pomocą którego precyzyjnie ustawiam anteny telewizyjne tak aby siła i jakość odbieranego sygnału była najlepsza dla danej lokalizacji.

Serwis Anten Rembertów

Serwis Anten Warszawa Rembertów

Błyskawicznie usuwam usterki w odbiorze TV, naprawiam uszkodzone anteny satelitarne i naziemne. Jeżeli zachodzi taka potrzeba wymienię wadliwe elementy instalacji takie jak konwertery, kable, multiswitche, sumatory sygnału i inne. Telewizor przestał odbierać? Znikły kanały? Zadzwoń i umów się na wizytę serwisową.

Montaż Anten Rembertów Serwis Ustawianie Anten Satelitarnych Rembertów
4.8 (95.56%) 9 votes