Montaż Anten Radzymin Serwis Ustawianie Anten Satelitarnych Radzymin

Radzymin w centrum powiatu wołomińskiego to jedna z kluczowych miejscowości gdzie wykonuję usługi montażu, ustawiania i serwisu anten satelitarnych i anten naziemnych DVB-T. W przypadku telewizji satelitarnej zajmuję się instalowaniem nowych zestawów NC+, Cyfrowego Polsatu i innych operatorów. Naprawiam również stare instalacje satelitarne. Gwarantuję atrakcyjne ceny i bezpłatny dojazd do klienta.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 789 234 380 lub poprzez pocztę elektroniczną.

Montaż Anten Satelitarnych Radzymin, Ustawienie anteny Radzymin

Jeżeli mieszkasz w Radzyminie lub w pobliskiej miejscowości i potrzebujesz usługi związanej z antenami telewizyjnymi to nie mogłeś lepiej trafić.

Przykładowe Ceny

-sprawdzenie dostępności sygnału 50 zł
-montaż anteny satelitarnej balkon 120 zł
-montaż anteny satelitarnej dach 130 zł
-montaż anteny naziemnej dach 130 zł
-montaż anteny naziemnej balkon 120 zł
-ustawienie anteny satelitarnej 100 zł
-ustawienie anteny naziemnej 100 zł
-wysięgnik do anteny satelitarnej od 39 zł

Dojazd do klienta - ZAWSZE GRATIS 🙂

Przy montażu anteny ustawienie w cenie GRATIS!

Realizuję również zlecenia na bardziej rozbudowane instalacje antenowe takie jak np instalacja z anteną zbiorczą (jedna antena - wiele lokali), multiroom - możliwość oglądania TV satelitarnej na dwóch i więcej odbiornikach i inne usługi w zależności od potrzeb klienta.

Anteny Satelitarne Radzymin

Anteny Satelitarne Radzymin

Jeśli mieszkasz w Radzyminie i chcesz móc oglądać kanały, których nie ma w ofercie telewizji naziemnej a nie masz dostępu do kablówki to najlepszym rozwiązaniem będzie telewizja satelitarna.

By móc odbierać kanały z satelity potrzebne są 3 rzeczy: prawidłowo ustawiona antena tzw talerz, odpowiedni konwerter i dekoder.

Można zamówić u operatora telewizji satelitarnej gotowy zestaw do odbioru telewizji jednak jego konfiguracja sprzętowa nie zawsze będzie odpowiadała naszym potrzebom a ilość dostępnego na rynku sprzętu jest ogromna dlatego jeżeli nie wiesz co kupić skontaktuj się ze mną a pomogę wybrać najlepsze rozwiązanie.

Montaż Anten NC+ Instalator Radzymin

Montaż Anten NC+ Instalator Radzymin

Platforma NC+ jest jednym z dwóch głównych dużych graczy na rynku telewizji satelitarnej w Polsce. Dla nowego klienta najlepsze jest zamówienie anteny i dekodera przez internet na stronie operatora - można wtedy skorzystać z ciekawych promocji takich jak np antena za 1zł, pierwsze miesiące telewizji za 0zł, bonusowych kanałów i innych korzyści.

Gdy otrzymamy paczkę z zestawem instalacyjnym NC+ w środku znajdziemy dekoder satelitarny, antenę oraz konwerter. Aby wykonać montaż anteny potrzebne są jeszcze elementy mocujące, wysięgnik, kabel, złączki itp. Nie wiesz co kupić i jak zamontować lub ustawić antenę? Chętnie pomogę, skontaktuj się ze mną a szybko i sprawnie zamontuję i ustawię Twoją antenę abyś mógł się cieszyć oglądaniem telewizji.

Jeżeli chcesz sprawdzić przed podpisaniem umowy czy w miejscu montażu anteny będzie dostępny sygnał z nadajnika satelitarnego to zamów u mnie usługę sprawdzenia dostępności sygnału.

Montaż NC+ wykonany przeze mnie objęty jest 12 miesięczną gwarancją.

Montaż Anten Cyfrowego Polsatu Instalator Radzymin

Montaż Anten Cyfrowego Polsatu Instalator Radzymin

Jeżeli planujesz kupić zestaw Cyfrowego Polsatu do odbioru telewizji satelitarnej i potrzebujesz pomocy przy montażu oraz ustawieniu anteny to zapraszam do skorzystania z moich usług.

Montaż objęty jest 12 miesięczną gwarancją. Gwarantuję bezpłatny dojazd do klienta i przystępne ceny.

Antenę oraz dekoder Cyfrowego Polsatu najlepiej zamówić przez internet na stronie operatora gdzie można spotkać specjalne oferty takie jak np antena za 1zł, pierwsze miesiące abonamentu za 0zł, większej ilości kanałów itp.

W przypadku wątpliwości czy będzie dostępny sygnał satelitarny w miejscu zamontowania anteny przed podpisaniem umowy oferuję sprawdzenie tego w cenie 50zł.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 789 234 380 lub poprzez pocztę elektroniczną.

Anteny Naziemne DVB-T Radzymin

Anteny Naziemne DVB-T Radzymin

Kilka lat temu w Polsce nastąpiła cyfryzacja telewizji naziemnej. Wyłączone zostały tradycyjne nadajniki analogowe i standardem stał się cyfrowy sygnał DVB-T MPEG-4.

Cyfrowa telewizja nie sie ze sobą wiele zalet - więcej kanałów w tym kanały HD, lepszy dźwięk, dodatkowe możliwości takie jak np program telewizyjny z rozbudowanym opisem programów ale jednocześnie stawia nowe wymagania instalacji antenowej.

Na rynku dostępne są różne typy i modele anten a wybór odpowiedniej musi uwzględniać warunki terenowe, odległość od nadajnika i kilka innych czynników. Jeżeli nie wiesz jaką antenę kupić chętnie doradzę i pomogę wybrać najlepszy sprzęt dla Twojej lokalizacji.

Montaż Anten Naziemnych DVB-T Radzymin

Montaż Anten Naziemnych DVB-T Radzymin

Montując antenę do odbioru telewizji naziemnej kierujemy ją na najbliższy nadajnik - w przypadku Radzymina będzie to Pałac Kultury i Nauki znajdujący się w centrum Warszawy.

W przypadku anteny naziemnej im wyżej będzie zamontowana tym lepiej a najlepiej na dachu budynku. Czasami zdarza się, że nie ma takiej możliwości - wtedy doradzę inne miejsce montażu np na elewacji budynku z wykorzystaniem wysięgnika i masztu.

Jeżeli chcesz cieszyć się wysoką jakością odbioru telewizji naziemnej niezależnie od warunków atmosferycznych i aby służyła latami to zapraszam do skorzystania z moich usług. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu mogę zaoferować dobry sprzęt i solidny montaż w przystępnej cenie.

Serwis i Ustawianie Anten Naziemnych DVB-T Radzymin

Serwis i Ustawianie Anten Naziemnych DVB-T Radzymin

Telewizor przestał odbierać? Popsuła się antena? A może znikła część kanałów? Dla mnie żadna usterka nie jest problemem. Zadzwoń i zamów wizytę serwisową a przyjadę i błyskawicznie naprawię Twoją antenę.

Naprawiam wszelkiego typu usterki takie jak awaria anteny, uszkodzony kabel, rozstrojenie wskutek wichury - ustawienie anteny w cenie 70zł.

Bezpłatny dojazd do klienta w Radzyminie i okolicach.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 789 234 380 lub poprzez pocztę elektroniczną.

Montaż Anten Satelitarnych Radzymin

Montaż Anten Satelitarnych Radzymin

Montaż anteny satelitarnej jest nieco bardziej skomplikowany niż montaż anteny naziemnej. Przede wszystkim lokalizacja anteny nie może być przypadkowa - antena musi "patrzeć" w południową stronę nieba.

Aby antena nie rozregulowała się wymagane jest zastosowanie odpowiednich elementów montażowych stosownie do podłoża.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu kompletny montaż anteny, który objęty jest roczną gwarancją wykonuję w nie więcej niż godzinę.

Jeżeli chcesz mieć pewność przed podpisaniem umowy, że w danym miejscu będziesz mógł odbierać Cyfrowy Polsat, NC+ lub sygnał innego operatora skontaktuj się ze mną a przyjadę i sprawdzę to miernikiem.

Ustawianie Anten Satelitarnych Radzymin

Ustawianie Anten Satelitarnych Radzymin

Dobre ustawienie anteny satelitarnej jest niezbędne aby móc cieszyć się odbiorem telewizji w wysokiej jakości niezależnie od warunków pogodowych.

Wymagane jest tu precyzyjne ustawienie dwóch kątów anteny: elewacji i azymutu. Ustawiając antenę satelitarną wykorzystuję profesjonalny miernik dzięki czemu ustawienie anteny jest najlepsze z możliwych.

Oprócz polskich platform takich jak Cyfrowy Polsat i NC+ ustawiam również satelity operatorów zagranicznych a także darmowe kanały niekodowane FTA.

Serwis Anten Satelitarnych Radzymin

Serwis Anten Satelitarnych Radzymin

Gdy twoja antena satelitarna nie działa tak, jak powinna, skontaktuj się ze mną, na pewno pomogę ją zreperować!

Ekspresowo znajduję przyczyny awarii w sprzęcie satelitarnym. Mam odopowiedni sprzęt pomiarowy, który szybko pomaga znaleźć każdą możliwą usterkę - mniejszą lub większą.

Moja firma cieszy się pozytywnymi opiniami zgromadzonymi na przestrzeni kilkunastu lat od wielu usatysfakcjonowanych klientów.

Montaż Anten Radzymin Serwis Ustawianie Anten Satelitarnych Radzymin
4.3 (86.15%) 13 votes