Informacje o firmie

Instalacjami antenowymi i odbiorem TV zajmuje się już kilkanaście lat. Początki działalności związane były z telewizją kablową oraz montażem i serwisem anten do odbioru sygnału z nadajników naziemnych.

Z czasem rozszerzyłem ofertę o montaż anten satelitarnych oraz serwis i ustawianie anten zamontowanych już u klientów.

Jestem w stanie zapewnić najwyższą jakość usług bazując na wieloletnim doświadczeniu i ciągłym doskonaleniu wiedzy, tak aby oferta skierowana do klienta była nowoczesna i uwzględniająca zmieniające się standardy oraz wymagania sprzętowe konieczne do uzyskania najlepszego odbioru sygnału telewizyjnego.

Pracuję za pomocą profesjonalnego sprzętu montażowego i pomiarowego, tak aby wykonana usługa cieszyła klienta wieloletnim i stabilnym działaniem.

Na wykonaną usługę udzielam rocznej gwarancji a zainstalowany sprzęt posiada dodatkowo gwarancję producenta.

Solidnie wykonując swoją pracę kieruje się zasadą, że zadowolony klient poleci mnie dalej - dlatego nie uznaję wykonywania zleceń "na odwal" w nieuczciwy sposób lub używając najtańszych i kiepskich materiałów. Dzięki temu jestem przekony, że nie zostanę zaskoczony reklamacją a moja firma zostanie polecona kolejnym osobom/podmiotom lub dostanę zamówienie na kolejne usługi.

Informacje o firmie
3 (59.51%) 41 votes