Montaż telewizorów Warszawa i okolice

Specjalizuję się również w montażu telewizorów na ścianach i w innych miejscach wyznaczonych przez klienta za pomocą przystosowanych do danych warunków uchwytów ściennych.

Montaż telewizora na ścianie Warszawa, Montaż uchwytu pod telewizor Warszawa

Uchwyt do telewizora ma wiele zalet w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami np komodą, stolikiem czy szafką RTV. Pozwala oszczędzić cenne miejsce, które możemy zagospodarować w inny sposób, chroni urządzenie przed dostępem dzieci zabezpieczając tym samym przed przewróceniem a w konsekwencji uszkodzeniem. Montaż telewizora na uchwycie ściennym to rozwiązanie niedrogie polecane zarówno dla tradycyjnych jak i nowoczesnych wnętrz.

Montaż telewizora na ścianie Warszawa, Montaż uchwytu pod telewizor Warszawa

Zamontuje każdy rodzaj telewizora : LED prosty, zakrzywiony, 4K, LCD i plazmowy niezależnie od rodzaju podłoża: ściana żelbetowa, betonowa, cegła, pustak, karton gips. W zależności od warunków montażu dobieram odpowiednie elementy mocujące: kołki rozporowe, śruby tulejowe, kotwy, specjalne zawiesia itp.

Montaż telewizora na ścianie Warszawa, wieszanie telewizora na ścianie Warszawa

W sprzedaży dostępne są tysiące modeli uchwytów do telewizora, które różnią się parametrami i zastosowaniem. Nie wszystkie będą odpowiednie dla Twojego telewizora, nie kupuj najtańszego uchwytu w markecie!  Skontaktuj sie ze mną a

Gdy zamówisz u mnie montaż uchwytu do telewizora:

  • Pomogę ustalić odpowiednią wysokość tak aby oglądanie telewizji było komfortowe
  • Dobiorę uchwyt odpowiedni do rozmiarów i wagi Twojego telewizora
  • Zastosuję odpowiednie elementy mocujące odpowiednie do materiału z którego zbudowana jest ściana
  • Możesz być pewny, że zarówno usługa montażu jak i uchwyt objęte są gwarancją

Rodzaje uchwytów ściennych do telewizora

Uchwyt do telewizora płaski Warszawa

Uchwyt do telewizora stały (płaski) - najtańsza opcja - bez możliwości regulacji
Uchwyt do telewizora uchylny pionowy Warszawa

Uchwyt pochylny/uchylny (pionowy) - z regulaacją pochylenia w pionie góra/dół
Uchwyt do telewizora obrotowy Warszawa

Uchwyt z pełną regulacją (obrotowe) - pozwalajacy na regulację pochylenia w pionie i w poziomie

Gdy telewizor oglądany jest z jednego stałego miejsca można zastosować najtańsze i najprostsze rozwiązanie - uchwyt płaski. Dobrze jednak jest rozważyć opcję uchwytu z regulacją pionową, który lepiej pozwoli dopasować obraz do kąta patrzenia. W przypadku gdy telewizję będziemy oglądać z kilku miejsc lepiej jest wybrać uchwyt obrotowy z pełną regulacją np gdy posiadamy salon z aneksem kuchennym i chcemy dopasować położenie ekranu tak aby komfortowe oglądanie dostępne było z każdego miejsca.

Proponuję montaż telewizora na uchwycie w uniwersalnym standardzie VESA a także realizuję nietypowe zlecenia montażu telewizora na życzenie klienta np. montaż telewizora pod sufitem. Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak również dla firm, barów, lokali usługowych i instytucji.

Montaż telewizorów Warszawa, Montaż telewizora na ścianie Warszawa, Montaż uchwytu do telewizora Warszawa

Montaż telewizorów Warszawa i okolice
3.8 (75.53%) 85 votes