Montaż NC+, Serwis i Ustawianie Anten NC+

Zajmuję się montażem, serwisem i ustawianiem instalacji służących do odbioru platformy telewizyjnej NC+.

NC+ logoPlatforma satelitarna NC+ powstała w wyniku połączenia Canal+, telewizji N i Cyfra+. Umożliwia dostęp do 141 kanałów w tym 52 w jakości HD.

Oferuje dostęp do wypożyczalni filmów VOD, PPV, TV online a także dostęp do szerokopasmowego internetu LTE, który jest szczególnie polecany w miejscach gdzie nie możliwy jest dostęp do sieci po kablu.

Jeżeli zdecydowałeś się na telewizję satelitarną NC+ to zapraszam do skorzystania z profesjonalnej usługi montażu i ustawienia. Zapewniam szybki czas realizacji,  krótkie terminy i atrakcyjne ceny a także gwarancję na wykonany montaż.

NC+ gdzie zamówić

Zestaw z anteną satelitarną i dekoderem do odbioru platformy NC+ najlepiej zamówić przez internet na stronie operatora gdzie można skorzystać z atrakcyjnych promocji takich jak np antena za 1zł, kilka pierwszych miesięcy telewizji za 0zł, dodatkowych kanałów itp.  Jeżeli jednak z jakiegoś powodu nie chcemy tego zrobić online wystarczy odwiedzić najbliższy punkt stacjonarny , w którym mamy możliwość na żywo porozmawiać z konsultantem, który odpowie na wszystkie nasze pytania.

Co zawiera zestaw NC+

Zestaw NC+W pudełku z zestawem do odbioru telewizji NC+ otrzymasz tylko podstawową konfiguracje sprzętową: antenę satelitarną, konwerter oraz dekoder. Do wykonania instalacji potrzebne są jeszcze odpowiednie elementy montażowe, które należy dobrać w zależności od warunków i miejsca zamocowania anteny.

Gdy zamówisz u mnie montaż NC+ nie będziesz musiał się martwić o to w którym miejscu zamocować antenę, jaki maszt/wysięgnik kupić, jaki kabel zastosować aby wytrzymał on warunki atmosferyczne przez lata oraz czy kupione elementy mocujące są odpowiednie dla danego podłoża.

Pracuję z odpowiednim sprzętem umożliwiającym montaż anteny na każdym podłożu - ściana betonowa, ściana z pustaka czy elewacja ocieplona grubym styropianem a ponad 10 lat doświadczenia sprawia, że montaż wykonuję estetycznie, szybko i tanio. Do ustawiania anten satelitarnych używam profesjonalnego miernika sygnału telewizyjnego co gwarantuje precyzyjne ustawienie anteny NC+ na satelitę HotBird.

Montaż NC+, Serwis i Ustawianie Anten NC+
4.3 (85%) 28 votes