Montaż Anten Naziemnych DVB-T

Jednym z podstawowych elementów oferty jest kompleksowy montaż anten do odbioru bezpłatnej naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T. Wykonuję montaż od A do Z wcześniej zapoznając się z warunkami technicznymi instalacji tak aby dobrać najlepszy sprzęt.

Anteny Naziemne DVB-T

W 2013 roku nastąpiła całkowita cyfryzacja telewizji w Polsce i wyłączone zostały nadajniki analogowe - od tej chwili sygnał tv dostępny jest tylko w cyfrowym systemie DVB-T co spowodowało nowe wymagania dla instalacji antenowych.

Dobry odbiór sygnału DVB-T wymaga dobrania odpowiedniej anteny w zależności od odległości od nadajnika i ukształtowania terenu. Niekiedy potrzebne są też dodatkowe komponenty instalacji i zamontowanie anteny naziemnej na maszcie, który pomoże umieścić antenę w takiej lokalizacji aby ominąć przeszkody terenowe na drodze sygnału telewizyjnego.

Samodzielny zakup wyżej wymienionych elementów i niewłaściwy ich dobór może przynieść rozczarowanie gdy okaże się, że odbiór telewizji nie spełnia naszych oczekiwań dlatego jeżeli potrzebujesz solidnej instalacji do odbioru tv naziemnej DVB-T skontaktuj sie ze mną.

Pomogę dobrać najlepszą antene dla danej lokalizacji i odległości od nadajnika, wykonam solidny montaż i ustawienie anteny a w razie potrzeby dobiorę dodatkowe elementy instalacji tak aby działała według życzenia klienta.

Wykonuję wszelkie usługi związane z odbiorem telewizji naziemnej - montaż nowej anteny, wymiana starej, serwis anten DVB-T, podłączenie anteny naziemnej razem z anteną satelitarną w jedną instalacje, podział sygnału telewizyjnego na kilka pomieszczeń, ustawianie rozstrojonych anten a także konserwacja i przegląd istniejących instalacji antenowych.

Fachowo wykonana instalacja antenowa nie wymaga żadnego serwisowania przed długie lata i nie straszne jej są złe warunki atmosferyczne. Dodatkowo proponuję na maszcie anteny DVB-T zainstalowanie anteny radiowej.

Montaż Anten Naziemnych DVB-T
4.4 (87.5%) 16 votes