Montaż Anten Kobyłka Ustawianie i Serwis Anten Satelitarnych DVB-T Kobyłka

Kobyłka położona w powiecie wołomińskim to jedna z ważniejszych miejscowości aglomeracji warszawskiej gdzie świadczę usługi instalatorskie i serwisowe w zakresie odbioru sygnału telewizyjnego. Zajmuję się zarówno antenami satelitarnymi jak i naziemnymi DVB-T. Wykonuję montaż Cyfrowego Polsatu, podłączam anteny NC+, naprawiam i ustawiam rozregulowane anteny satelitarne i naziemne DVB-T. Usługi, które wykonuję objętę są gwarancją a dojazd do klienta jest zawsze bezpłatny.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 789 234 380 lub poprzez pocztę elektroniczną.

Montaż Anten Satelitarnych Kobyłka, Ustawienie anteny Kobyłka

Jeżeli mieszkasz w Kobyłce lub okolicach i potrzebujesz usługi montażu, konserwacji, serwisu lub ustawienia anteny satelitarnej/naziemnej to świetnie trafiłeś!

Przykładowe Ceny

-ustawienie anteny naziemnej 100 zł
-ustawienie anteny satelitarnej 100 zł
-wspornik do anteny satelitarnej od 39 zł
-maszt do anteny DVB-T od 49 zł
-zbadanie dostępności sygnału SAT 50 zł
-montaż anteny satelitarnej balkon 120 zł
-montaż anteny satelitarnej dach 130 zł
-montaż anteny naziemnej balkon 120 zł
-montaż anteny DVB-T na dachu 130 zł

Dojazd do klienta - ZAWSZE GRATIS 🙂
Przy montażu anteny ustawienie w cenie GRATIS!

Wykonuję również bardziej rozbudowane instalacje antenowe gdzie możliwa jest współpraca kilku anten lub podział sygnału TV na większą ilość lokali. Podłączam anteny zbiorcze, realizuję instalacje multiroom i inne w zależności od potrzeb klienta. Na życzenie "bezpłatne" krótkie szkolenie z obsługi dekodera/sprzętu RTV.

Zajmuję się również podłączeniem internetu LTE Cyfrowego Polsatu a także montażem telewizorów na uchwytach ściennych.

Anteny Satelitarne Kobyłka

Anteny Satelitarne Kobyłka

Telewizja satelitarna to najlepsze rozwiązanie jeśli chcesz mieć możliwość oglądania setek kanałów (również z całego świata) lub większej oferty interesujących Cię treści z danej tematyki np większej ilości kanałów sportowych.

Aby sygnał z nadajnika satelitarnego mógł trafić na ekran Twojego telewizora musi być odebrany przez specjalną antenę tzw. talerz i "rozszyfrowany" przez dekoder.

Jeżeli nie wiesz jaką antenę kupić lub gdzie zamówić telewizję satelitarną skontaktuj się ze mną - z przyjemnością dobiorę dla Ciebie najlepszy wariant sprzętowy.

Montaż Anten Cyfrowego Polsatu Instalator Kobyłka

Montaż Anten Cyfrowego Polsatu Instalator Kobyłka

Na rynku telewizji satelitarnej w Polsce liczą się dwie platformy. Największą z nich jest Cyfrowy Polsat, który oferując swoje usługi od 20 lat dociera do prawie 5 milionów abonentów umożliwiając im dostęp do 192 kanałów polskojęzycznych w tym 90 w jakości HD.

Zestaw instalacyjny Cyfrowego Polsatu rekomenduję zamówić przez stronę internetową operatora - dostepne są wtedy atrakcyjne promocje i bonusy.

Jeżeli nie wiesz jakie elementy będą potrzebne do zamontowania anteny Cyfrowego Polsatu lub jak ją ustawić to skontaktuj się ze mną - zrobię to za Ciebie.

Istnieje możliwość sprawdzenia dostępności sygnału satelitarnego Cyfrowego Polsatu przed podpisaniem umowy w cenie 50zł.

Montaż Anten NC+ Instalator Kobyłka

Montaż Anten NC+ Instalator Kobyłka

NC+ jest drugą największą platformą satelitarną w Polsce powstałą w 2013 roku w wyniku fuzji telewizji N i Cyfry+. Oferuje ponad 170 polskojęzycznych kanałów w tym 95 w jakości HD.

Jeżeli zdecydowałeś się na telewizję NC+ najlepiej jest ją zamówić online na stronie operatora - jest to najwygodniejszy sposób a dodatkowo umożliwiający skorzystanie z atrakcyjnych promocji.

Gdy już zamówisz zestaw instalacyjny i będziesz potrzebwać pomocy z montażem lub ustawieniem anteny NC+ skontaktuj się ze mną a szybko i sprawnie zainstaluję Twój zestaw satelitarny. Jeżeli masz wątpliwości czy będziesz mógł odbierać NC+ w cenie 50zł mogę sprawdzić dostępność sygnału jeszcze przed podpisaniem umowy.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 789 234 380 lub poprzez pocztę elektroniczną.

Anteny Naziemne DVB-T Kobyłka

Anteny Naziemne DVB-T Kobyłka

Dla 12 milionów Polaków telewizja naziemna jest jedynym źródłem dostępu do sygnału telewizyjnego. Dzięki cyfrowej rewolucji i zastąpieniu analogowego nadawania nowym standardem DVB-T MPEG-4 bezpłatna telewizja umożliwia dostęp do 27 kanałów (w tym kanały HD + kanały regionalne).

Jeżeli chcesz odbierać telewizję naziemną w najlepszej jakości bez względu na warunki atmosferyczne czy porę roku rekomenduję zastosowanie nowoczesnej kierunkowej anteny szerokopasmowej.

Na rynku dostępne jest mnóstwo modeli anten DVB-T jeżeli nie wiesz jaka będzie najodpowiedniejsza dla Twojej lokalizacji służę doświadczeniem i chętnie w tej sprawie doradzę.

Montaż Anten Naziemnych DVB-T Kobyłka

Montaż Anten Naziemnych DVB-T Kobyłka

Planując montaż anteny naziemnej w Kobyłce należy tak dobrać lokalizację anteny aby mogła "patrzeć" bez większych przeszkód terenowych w kierunku warszawskiego Pałacu Kultury i Nauki gdzie znajduje się najbliższy nadajnik.

Im wyżej będzie umieszczona antena tym lepiej odbierać będzie fale radiowe - idealnie by było zamontować ją na szczycie budynku jednak gdy nie ma takiej możliwości mogę zaproponować inną lokalizację lub umieszczenie jej na odpowiednim maszcie, ktory podniesie ją ponad przeszkody terenowe.

Jeżeli chcesz mieć pewność, że Twoja antena naziemna będzie zamontowana fachowo i będzie działać latami skorzystaj z mojego doświadczenia.

Gwarancja na wykonany montaż. Bezpłatny dojazd do klienta.

Serwis i Ustawianie Anten Naziemnych DVB-T Kobyłka

Serwis i Ustawianie Anten Naziemnych DVB-T Kobyłka

Twoja antena naziemna wymaga naprawy? Telewizor przestał dobrze odbierać? Może to być skutkiem rozregulowania się anteny lub usterki w instalacji telewizyjnej. Zdaj się na moje doświadczenie i zamów wizytę serwisową a szybko zdiagnozuję problem.

Jeżeli okaże się, że antena wymaga tylko poprawnego ustawienia to wyreguluje ją w cenie 70zł za pomocą profesjonalnego miernika sygnału DVB-T.

Błyskawiczne usuwanie usterek w instalacjach anten naziemnych. Bezpłatny dojazd do klienta w Kobyłce i okolicach.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 789 234 380 lub poprzez pocztę elektroniczną.

Montaż Anten Satelitarnych Kobyłka

Montaż Anten Satelitarnych Kobyłka

Prawidłowo zrealizowany montaż anteny satelitarnej pozwala cieszyć się dobrym odbiorem telewizji przez wiele lat bez potrzeby wykonywania czynności serwisowych.

Kluczem do sukcesu są dobrej jakości materiały montażowe dobrane w zależności od podłoża i danego zastosowania. Innych elementów użyjemy przy montażu wysięgnika do barierek balkonowych a jeszcze innych do montażu wspornika na elewacji budynku.

Jeżeli chcesz być pewny, że Twoja antena satelitarna będzie solidnie zamontowana skontaktuj się ze mną i dołącz do grona zadowolonych klientów.

Ustawianie Anten Satelitarnych Kobyłka

Ustawianie Anten Satelitarnych Kobyłka

Ustawianie anteny satelitarnej sprawia trochę więcej kłopotu niż regulacja anteny naziemnej z tego względu, że wymaga dużej precyzji w ustawieniu dwóch kątów: elewacji i azymutu.

Osoba, która nie ma praktyki w tej dziedzinie i odpowiedniego sprzętu pomiarowego może mieć duży problem z ustawieniem anteny satelitarnej i straci mnóstwo czasu i nerwów.

Zachęcam do skorzystania z mojej oferty ustawiania anten satelitarnych Cyfrowego Polsatu, Orange, NC+ i innych.

Teraz w promocyjnej cenie 70zł z bezpłatnym dojazdem do klienta.

Serwis Anten Satelitarnych Kobyłka

Serwis Anten Satelitarnych Kobyłka

Antena satelitarna jak każde urządzenie może się czasami poopsuć i uniemożliwić odbiór kanałów telewizyjnych. Najczęściej dzieje się tak wskutek burzy lub wichury kiedy coś się złamie, zerwie lub pooprostu rozreguluje.

Wizyta doświadczonego fachowca, który potrafi prawidłowo zdiagnozować usterkę i wymienić lub naprawić tylko uszkodzony element pozwala uniknąć zbędnych kosztów.

Serwisem anten satelitarnych zajmuję się już kilkanaście lat zdobywając zaufanie setek klientów więc jesli masz problem ze swoją anteną to skontaktuj się ze mną a przyjade i błyskawicznie ją naprawie.

Montaż Anten Internetu LTE Cyfrowego Polsatu Kobyłka

Montaż Anten Internetu LTE Cyfrowego Polsatu Kobyłka w sieci Plus

Tam gdzie nie ma możliwości podłączenia internetu za pomocą kabla lub światłowodu warto rozważyć zastosowanie rozwiązanie Cyfrowego Polsatu w postaci internetu LTE w sieci PLUS.

Wykorzystuje ono istniejącą instalację satelitarną gdzie podłączamy zewnętrzny modem pełniący jednocześnie funkcję routera. Więcej informacji oraz możliwość zamówienia dostępna jest na stronie Cyfrowego Polsatu.

Jeżeli posiadasz już zestaw instalacyjny internetu LTE ale nie potrafisz go podłączyć to skontaktuj się ze mną a chętnie pomogę.

Montaż Telewizora Na Ścianie Kobyłka

Montaż Telewizora Na Uchwycie Ściennym Kobyłka

Montaż telewizora na uchwycie ściennym jest rozwiązaniem eleganckim i praktycznym. Świetnie komponuje się z każdym rodzajem wnętrza a dodatkowo pozwala oszczędzić cenne miejsce.

Jeżeli potrzebujesz zawiesić telewizor na ścianie to skorzystaj z mojego wieloletniego doświadczenia w tym zakresie. Dobiorę najlepszy uchwyt dla Twojego telewizora i zastosuję odpowiednie elementy mocujące tak aby montaż wykonany był solidnie i trwale.

Możesz być pewny, że zarówno usługa montażu telewizora jak i uchwyt objęte są gwarancją. Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak również dla firm, barów, lokali usługowych i instytucji.

Montaż Anten Kobyłka Ustawianie i Serwis Anten Satelitarnych DVB-T Kobyłka
5 (100%) 30 votes