Montaż Anten Białołęka Serwis Ustawianie Anten Satelitarnych Białołęka

Dzielnica Białołęka w Warszawie to jeden z głównych obszarów stolicy gdzie wykonuję usługi związane z montażem, ustawianiem i serwisem anten telewizyjnych. Zajmuję się antenami satelitarnymi Cyfrowego Polsatu, NC+ i innych operatorów a także antenami do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T. Zapewniam bezpłatny dojazd do klienta i atrakcyjne ceny.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 789 234 380 lub poprzez pocztę elektroniczną.

Montaż Anten Satelitarnych Białołęka, Ustawienie anteny Białołęka

Jeżeli mieszkasz w Warszawie w dzielnicy Białołęka np na Tarchominie, Nowodworach lub Żeraniu i potrzebujesz usługi instalatora lub serwisu Twojej anteny telewizyjnej to dobrze trafiłeś.

Skrócony Cennik

-ustawienie anteny satelitarnej 100 zł
-ustawienie anteny naziemnej 100 zł
-sprawdzenie dostępności sygnału 50 zł
-montaż anteny satelitarnej balkon 120 zł
-montaż anteny satelitarnej dach 130 zł
-montaż anteny naziemnej dach 130 zł
-montaż anteny naziemnej balkon 120 zł
-wysięgnik do anteny satelitarnej od 39 zł

Dojazd do klienta - ZAWSZE GRATIS 🙂

Przy montażu anteny ustawienie w cenie GRATIS!

Wykonuję również niestandardowe instalacje antenowe gdzie sygnał z anteny potrzebny jest w kilku pomieszczeniach - multiroom, podłaczam telewizyjne anteny zbiorcze na budynkach - jedna antena dla wielu lokali i inne według życzenia klienta.

Anteny Satelitarne Białołęka

Anteny Satelitarne Warszawa Białołęka

Jeżeli mieszkasz w Warszawie w dzielnicy Białołęka i nie masz dostępu do kablówki a chcesz mieć możliwość oglądania setek kanałów telewizyjnych także kanałów w jakości HD to telewizja satelitarna będzie najlepszym wyborem.

Do odbioru kanałów z satelity potrzebna jest specjalna antena tak zwany talerz z odpowiednim konwerterem. Anteny satelitarne produkowane są w wielu modelach o różnych rozmiarach i parametrach. Jeżeli nie wiesz jaką antenę satelitarną kupić skontaktuj się ze mną a pomogę wybrać odpowiednie rozwiązanie.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 789 234 380 lub poprzez pocztę elektroniczną.

Montaż Anten NC+ Instalator Białołęka

Montaż Anten NC+ Instalator Warszawa Białołęka

Platforma NC+ jest jednym z głównych operatorów satelitarnych w Polsce. Zestaw z anteną satelitarną i dekoderem do odbioru platformy NC+ najlepiej zamówić przez internet na stronie operatora gdzie można skorzystać z atrakcyjnych promocji takich jak np antena za 1zł, kilka pierwszych miesięcy telewizji za 0zł, dodatkowych kanałów itp.

Zamówiłeś zestaw NC+ i potrzebujesz pomocy instalatora? W pudełku znajdziesz antenę satelitarną, dekoder i konwerter. Niezbędne są jeszcze elementy montażowe typu uchwyt, wysięgnik a także przewody i złaczki do podłączenia całości. Skontaktuj sie ze mną a nie będziesz się musiał martwić co kupić - montuję anteny NC+ na codzień i doskonale wiem jakie elementy użyć.

Nie wiesz czy w miejscu gdzie chcesz mieć zamontowaną antenę będzie dostępny sygnał satelitarny? W cenie 50zł proponuję sprawdzenie tego profesjonalnym miernikiem.

Gdy zamówisz u mnie montaż anteny NC+ otrzymasz pisemną 12 miesięczną gwarancję na wykonaną usługę.

Montaż Anten Cyfrowego Polsatu Instalator Białołęka

Montaż Anten Cyfrowego Polsatu Instalator Warszawa Białołęka

Jeżeli zdecydowałeś się na telewizję satelitarną platformy Cyfrowego Polsatu to zapraszam do skorzystania z profesjonalnej usługi montażu i ustawienia. Gwarantuję krótki czas realizacji, dogodne terminy i atrakcyjne ceny a także pisemną 12 miesięczną gwarancję na wykonany montaż.

Zestaw z dekoderem i anteną satelitarną do odbioru platformy Cyfrowego Polsatu najlepiej zamówić w internecie na stronie operatora gdzie można skorzystać z ciekawych promocji takich jak np antena za 1zł, kilka początkowych miesięcy telewizji za 0zł, dodatkowych kanałów itp.


Chcesz przed podpisaniem umowy upewnić się czy w miejscu gdzie możesz zamontować antenę będzie dostępny sygnał satelitarny Cyfrowego Polsatu? Proponuję sprawdzenie tego miernikiem w cenie 50zł.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 789 234 380 lub poprzez pocztę elektroniczną.

Anteny Naziemne DVB-T Białołęka

Anteny Naziemne DVB-T Warszawa Białołęka

W 2013 roku nastąpiła w Polsce pełna cyfryzacja systemu nadawania telewizji naziemnej. Oznacza to, że tradycyjny sygnał analogowy nie jest już dostępny i obowiązuje wyłącznie standard DVB-T MPEG-4.

Cyfrowa rewolucja stworzyła nowe możliwości - więcej darmowych kanałów również wysokiej rozdzielczość HD, lepszy dźwięk oraz przewodnik po kanałach z programem telewizyjnym i jednocześnie postawiła większe wymagania instalacjom anten telewizyjnych.

Jeżeli chcesz odbierać telewizję naziemną w najlepszej jakości proponuję zastosowanie nowoczesnej kierunkowej anteny szerokopasmowej. Na rynku dostępne jest mnóstwo modeli anten DVB-T jeżeli nie wiesz jaka będzie najlepsza dla Twojej lokalizacji służę doświadczeniem i chętnie w tej sprawie doradzę.

Montaż Anten Naziemnych DVB-T Białołęka

Montaż Anten Naziemnych DVB-T Warszawa Białołęka

W przypadku montażu anteny naziemnej w Warszawie na Białołęce antena powinna być skierowana na nadajnik znajdujący się w samym centrum miasta - na szczycie Pałacu Kultury i Nauki.

Antena do odbioru telewizji naziemnej powinna być zamontowana w najwyższym dostępnym punkcie budynku - najlepiej na dachu. Jeżeli nie masz takiej możliwości doradzę inną lokalizację a w razie potrzeby zastosuję odpowiedni maszt, który podniesie antenę ponad przeszkody utrudniające odbiór sygnału z nadajnika.


Wykonuję montaż anten naziemnych od A do Z wcześniej zapoznając się z warunkami terenowymi i lokalizacją aby zastosować najlepszy sprzęt. Każdy montaż to tak naprawdę inny przypadek i wymaga indywidualnego podejścia ale dzięki wieloletniej praktyce w każdej sytuacji jestem w stanie zaproponować skuteczne rozwiązanie.

Serwis i Ustawianie Anten Naziemnych DVB-T Białołęka

Serwis i Ustawianie Anten Naziemnych DVB-T Warszawa Białołęka

Czasami zdarza się, że stara antena naziemna przestaje spełniać swoją rolę i odbiór telewizji nie jest satysfakcjonujący. W takim przypadku proponuję naprawę lub wymianę anteny na nową aby wszystkie kanały cieszyły oko niezależnie od pogody.

Jeżeli antena się rozregulowała ustawię ją ponownie w cenie 70zł. Pracuję z precyzyjnym miernikiem sygnału DVB-T dzięki czemu mogę wykonać najlepsze ustawienie z możliwych Twojej anteny.

Błyskawicznie usuwam usterki w instalacjach antenowych i zapewniam bezpłatny dojazd do klienta na Białołęce.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 789 234 380 lub poprzez pocztę elektroniczną.

Montaż Anten Satelitarnych Białołęka

Montaż Anten Satelitarnych Warszawa Białołęka

Mam kilkanaście lat doświadczenia w montażu anten satelitarnych dzięki czemu gwarantuję profesjonalne wykonanie usługi w uczciwej cenie.

Montaż anteny satelitarnej powinien zostać wykonany od południowej strony nieba w innym przypadku mogą być kłopoty z nakierowaniem anteny na satelitę - na drodze od nadajnika do anteny nie mogą znajdować się żadne przeszkody. Jeżeli nie masz pewności czy w miejscu, w którym chciałbyś zamontować antenę nie będzie z tym kłopotu proponuję sprawdzenie tego miernikiem.

Montaż anteny wykonuję na dachu, balkonie, kominie, elewacji budynku i innych miejscach wskazanych przez klienta a w przypadku braku takich wytycznych przyjadę z miernikiem sygnału i doradzę najlepszą lokalizację.

Ustawianie Anten Satelitarnych Białołęka

Ustawianie Anten Satelitarnych Warszawa Białołęka

Dobre ustawienie anteny jest niezbędne do prawidłowego odbioru kanałów satelitarnych. W przeciwieństwie do telewizji naziemnej anten satelitarnych nie da się ustawić na oko.

Wymagane jest tu precyzyjne ustawienie dwóch kątów: elewacji i azymutu. Ustawiam anteny z użyciem profesjonalnego miernika dzięki temu daję gwarancję, że ustawienie anteny jest najlepsze z możliwych.

Oprócz popularnych platform takich jak NC+ i Cyfrowy Polsat ustawiam również satelity z kanałami zagranicznymi oraz bezpłatne kanały niekodowane FTA.

Serwis Anten Satelitarnych Białołęka

Serwis Anten Satelitarnych Warszawa Białołęka

Coś się popsuło w Twojej instalacji satelitarnej? Po wichurze antena przestała odbierać? Przyjadę i błyskawicznie to naprawię! Zajmuję się również naprawą starych anten satelitarnych Cyfry+, Telewizji N i Wizji TV.

Błyskawicznie usuwam usterki uniemożliwiające odbiór telewizji satelitarnej. Wymieniam uszkodzone kable, konwertery, poprawiam ustawienie anten.

Serwisem anten satelitarnych zajmuję się od wielu lat i mam na koncie setki naprawionych anten i tyle samo zadowolonych klientów.

Montaż Anten Białołęka Serwis Ustawianie Anten Satelitarnych Białołęka
4.3 (85.71%) 14 votes